News

Kup bilet na starcie Polaków z Australią

12.04.2018, 14:42

Już 1 maja o godz. 18:00 w Pile, dojdzie do żużlowego pojedynku reprezentacji Polski oraz Australii.
Bilety na to wydarzenie, będą dostępne od najbliższego poniedziałku (16.04).


Reprezentacja Australii, zwana potocznie „Kangurami”, jest jednym z najpoważniejszych rywali Żużlowej Reprezentacji Polski w ostatnich latach. Żużlowcy z Antypodów rokrocznie walczą o medale zarówno w zawodach drużynowych, jak i indywidualnych. Z kolei podopieczni Marka Cieślaka, będą
chcieli z przytupem rozpocząć nowy sezon, który z racji stojących przed nimi wyzwań zapowiada się bardzo interesująco. Starcie medalistów mistrzostw świata. Polacy kontra Australijczycy - czas na święto żużla w Pile.

Majowy mecz, będzie pierwszym meczem Żużlowej Reprezentacji Polski w tym sezonie. Spotkanie w Pile, będzie jednym z etapów selekcji kadry prowadzonej przez Marka Cieślaka, przed czerwcowym finałem rozgrywek Speedway of Nations.

- Do tego sezonu, podobnie jak do poprzednich, podchodzimy z pokorą. Trzeba jednak pamiętać o tym, że rywale nie padną przed nami na kolana. Każdy ma swoje cele i wielkie apetyty. Jesteśmy jednak dobrze przygotowani do sezonu, więc jeśli szczęście znów się do nas uśmiechnie, to przeżyjemy kolejny złoty rok – stwierdził Piotr Szymański, Przewodniczący Głównej Komisji Sportu
Żużlowego.

Dla wszystkich fanów żużla w Pile, mamy dobre wieści. W poniedziałek (16.04) ruszy sprzedaż biletów na mecz Polska – Australia. Wejściówki, będą do nabycia za pomocą portalu ebilet.pl oraz w siedzibie klubu Polonia Piła, przy ulicy Bydgoskiej 1.

Składy obu reprezentacji zostaną ogłoszone niebawem.

Ceny biletów:
Bilet normalny - 30 zł
Bilet ulgowy - 20 zł (młodzież szkolna z ważną legitymacją, studenci do 26 roku życia, kobiety,
emeryci powyżej 65 roku życia, renciści)
Dzieci do lat 7 - wstęp wolny
Program zawodów - 10 zł

Sponsorzy reprezentacji
Polecamy