News

Przyjdź na stadion i podziękuj kadrze

31.08.2018, 09:59

Podziękowanie dla kadry za cały sezon można najlepiej okazać przychodząc 1 września na Stadion Śląski w Chorzowie. Reprezentacja Polski podejmie znakomitych żużlowców z drużyny Reszty Świata. Emocje na torze będą zwieńczeniem długiego i trudnego sezonu.

Może nie wszystko wypaliło w tym sezonie w 100%, ale i tak jest za co dziękować tym chłopakom. Polacy przystępowali do rozgrywek Speedway of Nations z zamiarem wygrania ich i to był główny cel na rok 2018. Różne okoliczności sprawiły, że we Wrocławiu „Biało-Czerwoni” musieli się zadowolić jedynie brązowym medalem, ale dwudniowe zmagania dostarczyły kibicom wielu emocji. Po nieudanym wejściu w finał, drugi dzień i szaleńcza pogoń za podium przynajmniej w jakimś stopniu była udana.

Bohaterowie turnieju Speedway of Nations pojawią się na Stadionie Śląskim by pisać kolejną kartę tego legendarnego obiektu. Maciej Janowski i Patryk Dudek będą wspierani m.in. przez kandydata do złota w cyklu Grand Prix – Bartosza Zmarzlika. Swoje do udowodnienia ma również Przemysław Pawlicki. Udało mu się awansować do Grand Prix, ale trzeba sobie uczciwie przyznać – momenty w tym roku były bardzo różne. Zawodnik MRGARDEN GKM-u Grudziądz także będzie chciał podziękować kibicom za wsparcie, które od nich otrzymywał.

Gwarancja dobrego ścigania to jednak nie tylko świetne nazwiska w naszym zespole. Po drugiej stronie barykady są bardzo dobrze jeżdżący w najlepszej lidze świata Artiom Łaguta i Nicki Pedersen oraz efektowny zaciąg z Australii – bracia Holderowie. Jak do tego kotła dorzucimy jeszcze ostrego jak brzytwa Mateja Zagara oraz triumfatora GP w Gorzowie Martina Vaculika to mamy bardzo ekskluzywny zestaw.

Kibic, który przyjdzie w sobotni wieczór na Stadion Śląski upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu. Raz – podziękuje reprezentacji Polski za cały sezon startów i zostawiania serca na torze, a dwa – zobaczy kapitalne zawody z udziałem śmietanki speedwaya.

Sponsorzy reprezentacji
Polecamy