News

Informator Żużel na Śląskim

31.08.2018, 11:13

Firma One Sport oraz PZM zaprasza na mecz towarzyski Polska - Reszta Świata na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Mecz rozpocznie się o godz. 15:30.

O której godzinie mogę wejść na stadion?

Organizator sugeruje przybycie na stadion najwcześniej jak to możliwe, przy czym bramy stadionu zostaną otwarte dla widzów już od godziny 13. W oczekiwaniu na mecz widzowie będą mogli odwiedzić strefę kibica, a także zjeść posiłek w jednym z wielu punktów gastronomicznych. Osoby wybierające się na mecz powinny mieć na uwadze możliwe utrudnienia drogowe / korki drogowe w aglomeracji śląskiej.

Którymi bramami mogę wejść na stadion?

W celu sprawnego wejścia na stadion należy kierować się do bramy wskazanej na bilecie. W przypadku problemów ze skanowaniem biletu należy skorzystać z pomocy stewardów, a w ostateczności udać się do Punktu Obsługi Klienta w pobliżu bramy 4.

Jak dotrę na stadion?

Samochód Jeśli nie posiadasz dla swojego pojazdu specjalnej karty parkingowej nie przyjeżdżaj samochodem w okolice stadionu. W dniu meczu nie będzie bowiem możliwości zaparkowania na terenie Parku Śląskiego oraz w otoczeniu stadionu.
KZK GOP zorganizuje dla Państwa dodatkową komunikację publiczną. W komunikacji tramwajowej będzie to linia nr. 11 w której będzie zwiększona liczba taborów. W przypadku linii autobusowych będą to pojazdy nr. 820, 830 i 840.

Bilet

SPRZEDAŻ BILETÓW na finał TAURON Speedway Euro Championship i mecz Żużlowej Reprezentacji Polski prowadzona jest na stronie internetowej Ebilet.pl oraz www.zuzelnaslaskim.pl Firma One Sport nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu One Sport. Stewardzi będą sprawdzali zgodność dokumentu tożsamości z danymi wydrukowanymi na bilecie. Przechowuj swój bilet wbezpiecznym miejscu. Utracone, zniszczone lub skradzione bilety nie będą wydawane ponownie. Twój bilet może być sprawdzony wielokrotnie podczas Twojego pobytu na stadionie, dlatego trzymaj go cały czas przy sobie do samego końca imprezy. Jeśli nie możesz odnaleźć swojego siedzenia w sektorze, nie wahaj się skorzystać z pomocy stewardów. W trakcie meczu zajmij swoje miejsce na trybunach. Nie stawaj na promenadzie, schodach lub w przejściach. Stewardzi będą zwracali na to szczególną uwagę.

Czy będą sprzedawane bilety na stadionie w dniu meczu?

Tak, sprzedaż biletów będzie odbywała się przez internet oraz w kasach nr. 4 od godziny 10. Ponad to od godziny 12 uruchomione zostaną kasy nr. 1 i 7. Pamiętaj, że przechodząc przez którąkolwiek ze stref kontroli i
następnie wychodząc nie będziesz uprawniony do powrotu.
Prosimy mieć na uwadze, że w celu uzyskania dostępu na stadion, każdy widz, niezależnie od wieku, musi okazać ważny bilet. Personel pilnujący wejść może skontrolować zarówno kibiców oraz ich bagaż. Wszelkie podejrzane zachowania czy też pakunki pozostawione bez opieki należy niezwłocznie
zgłaszać stewardom lub Policji. W przypadku ogłoszenia komunikatu o ewakuacji / zakończeniu imprezy, należy spokojnie udać się w stronę najbliższego dostępnego wyjścia. Należy wykonywać polecenia stewardów i spikera imprezy.

Kibice niepełnosprawni

Kibice poruszający się na wózkach inwalidzkich mogą dostać się na mecz przez każdą z bram. Osoby niepełnosprawne, które posiadają specjalną kartę parkingową dla swoich pojazdów mogą wjechać samochodem na parking. Wspomniane karty parkingowe dla osób niepełnosprawnych wydawane są bezpłatnie podczas procesu zakupu odpowiedniego biletu. Wszyscy kibice w
każdej sytuacji mogą zwrócić się o pomoc i asystę stewardów stadionowych.

Jakie dokumenty należy zabrać ze sobą?

Bilet i ważny dokument tożsamości (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna, studencka). Czy mogę zabrać ze sobą plecak lub inny bagaż? Organizator stanowczo odradza zabierać ze sobą jakiekolwiek przedmioty (poza np. szalikiem, portfelem, kluczami, telefonem), a w szczególności przedmioty określone jako zabronione. Nie należy tym samym zabierać ze sobą toreb / walizek / plecaków, których sprawdzanie opóźnia wejście na stadion.

Czy osoba niepełnoletnia potrzebuje opiekuna, aby wejść na mecz?

Tak, osoby do lat 16 mogą wejść na mecz tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

Czy na teren stadionu będzie można wnieść jakiekolwiek napoje?

Nie. Zakup napojów będzie możliwy w licznych kioskach gastronomicznych. Płatność w kioskach gastronomicznych realizowana będzie przy użyciu gotówki oraz kart płatniczych.

Czy na teren stadionu można wnosić aparaty fotograficzne i kamery video?

Stewardzi mogą odmówić wniesienia na teren imprezy oraz zabronić używania w trakcie meczu profesjonalnej kamery video lub profesjonalnego aparatu fotograficznego. Dotyczy to wyłącznie wielkogabarytowych/ fotoreporterskich urządzeń rejestrujących dźwięk i/ lub obraz z długim, wymiennym obiektywem.

Dzieci

Dzieci do 7 roku życia na stadion wchodzą za darmo, jednak nie mają zagwarantowanego miejsca siedzącego. Rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za dzieci oglądające mecz.

Kibice niepełnosprawni

Kibice poruszający się na wózkach inwalidzkich mogą dostać się na mecz przez każdą z bram. Osoby niepełnosprawne, które posiadają specjalną kartę parkingową dla swoich pojazdów mogą wjechać samochodem na dedykowany parking. Wspomniane karty parkingowe dla osób niepełnosprawnych wydawane są bezpłatnie podczas procesu zakupu odpowiedniego biletu. Wszyscy kibice w każdej sytuacji mogą zwrócić się o pomoc i asystę stewardów stadionowych

Komunikaty informacyjne

Organizatorzy meczu zachęcają do korzystania z dostępnych środków masowego przekazu, za pośrednictwem których przekazywane będą bieżące komunikaty organizacyjne:

https://www.facebook.com/letsmakespeedway
https://www.facebook.com/SpeedwayEuro

Sponsorzy reprezentacji
Polecamy