News

Moc atrakcji w miasteczkach kibica

19.04.2019, 15:49

Aż dwie strefy kibica czekają na Was przed meczem Polska – Reszta Świata, który już w poniedziałek odbędzie się w Rzeszowie. Zawodnicy rozpoczną zmagania o 14:30, jednak zalecamy przybyć na teren Stadionu Miejskiego dużo wcześniej, by zdążyć sprawdzić każdą z przygotowanych przez organizatorów atrakcji.

Na kibiców czekają dwie oddzielne strefy. Pierwsza to strefa sponsora generalnego Żużlowej Reprezentacji Polski, firmy kurierskiej GLS. W niej znajdziemy strefę wirtualnej rzeczywistości, gdzie za pośrednictwem odpowiedniego sprzętu m.in. przeniesiemy się w czasie lub odbędziemy spacer w zupełnie innym miejscu niż obecnie się znajdujemy. W strefie GLS odbędzie się także sesja autografowa z zawodnikami Żużlowej Reprezentacji Polski, na której obecni będą Patryk Dudek, Maciej Janowski oraz Bartosz Zmarzlik. Strefa GLS mieścić się będzie przy wejściu na stadion od Ul. Hetmańskiej.

Druga strefa znajdować się będzie za trybuną wschodnią Stadionu Miejskiego. W niej, każdy bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych, Decathlon przeprowadzi specjalnie przygotowane animacje sportowe. Dla fanów motoryzacji „gratką” będą samochody rajdowe Pawła Saneckiego, Rajdowego Wicemistrza Polski w klasie A-2000, gokarty od Adriana Roga oraz sześć Pitbike-ów od Lamba Pitbike. W tej strefie również odbędzie się sesja autografowa. Obecni będą Zoltan Adorjan, Martin Vaculik oraz Nicki Pedersen.

Harmonogram:
13:00 – rozpoczęcie działania Miasteczka kibica
13:20 – sesja autografowa Reszty Świata
13:40 – sesja autografowa zawodników ŻRP

Sponsorzy reprezentacji
Polecamy