Robert Noga spikerem Pucharu Nice PLŻ

LOGO_NICE_RGB
Powroty na lubelski tor
11 sierpnia 2016
06.08.2016 SPEEDWAY EUROPEAN CHAMPIONSHIP, DAUGAVPILS, LOTWA
ZUZEL, SPEEDWAY EUROPEAN CHAMPIONSHIP, TURNIEJ
NZ 
FOTO JAROSLAW PABIJAN / 400 MM
Ekstremalnie ciekawa sytuacja w klasyfikacji przejściowej
11 sierpnia 2016
Show all

Robert Noga spikerem Pucharu Nice PLŻ

foto: Jarek Pabijanjarek.pabijan@wp.pltel +48 601 83 62 58

Popularny dziennikarz sportowy – Robert Noga będzie spikerem podczas turnieju o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, który już w najbliższą niedzielę zostanie rozegrany na stadionie żużlowym w Lublinie. Noga jest prawdopodobnie jedyną osobą, która uzyskała naukowy tytuł doktora, broniąc pracę dyplomową poświęconą historii sportu żużlowego!


W przeszłości związany był między innymi z Radiem Maks Tarnów, Polskim Radiem Rzeszów, gdzie pełnił funkcję kierownika redakcji sportowej, TV Wisła, TVN, TV Wizja Sport, a także TVP Sport. Laureat pierwszej nagrody Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego Polskiego Związku Motorowego ,,Złote Koło” 2010 w kategorii Radio i Telewizja, a także wyróżnienia Towarzystwa Społeczno-Sportowego „Sprawni Razem” za propagowanie sportu młodzieży niepełnosprawnej w audycjach radiowych w 1996 roku. Robert Noga w przeszłości miał już okazję prowadzić mecze żużlowej reprezentacji Polski w Lublinie. Z pewnością jego historyczne anegdoty będą ozdobą niedzielnych zmagań o Puchar Nice PLŻ.
Dodatkowo poznaliśmy nazwisko sędziego. W niedzielę za pulpitem sędziowskim stanie pochodzący z Lublina Paweł Słupski. Dodatkowo Polski Związek Motorowy wyznaczył komisarza toru, Jana Banasiaka, który będzie od godzin porannych nadzorował przygotowanie toru.
W dalszym ciągu dostępne są bilety na to wydarzenie na stronie internetowej eventim.pl oraz w sieci sklepów Empik, MediaMarkt oraz Saturn na terenie całej Polski. Przedsprzedaż biletów w dniu zawodów (niedziela, 14.08.2016 r.) będzie prowadzona także w jednej z kas od godziny 10:00. Program zawodów do nabycia w cenie 5 zł. W kasach będzie można również nabywać bilety na mecz Polska-Dania. Pakiety biletów w promocyjnych cenach na oba wydarzenia dostępne są jednak wyłącznie w internetowej przedsprzedaży.
www.nice.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube