Co robią zawodnicy Orła w wolnym czasie?

Polonia Piła
Składy na zaległe spotkanie w Pile
19 lipca 2018
Motor Lublin Robert Lambert
Motor: Ważny weekend dla Lamberta
20 lipca 2018
Show all

Co robią zawodnicy Orła w wolnym czasie?

Orzeł Łódź
Jesteście ciekawi, jak spędzają wolny czas zawodnicy Orła, kiedy są w Łodzi? Zachęcamy do lektury.

Żaden z naszych żużlowców zwykle nie narzeka na nudę. Aktywny wypoczynek preferuje Norbert Kościuch, który odwiedził niedawno jeden z łódzkich basenów. Doskonale wolny czas zagospodorował sobie również Rohan Tungate, którego hobby są rowerowe przejażdżki.
Kiedy Australijczyk przebywa w swojej ojczyźnie lub w Anglii, ma zdecydowanie więcej czasu, żeby oddać się swojej pasji. Wystarczy obserwować go na Instragramie, by zauważyć, że szczególnie upodobał sobie jazdę po górskich terenach.
Problem w tym, że rower Rohana jest już mocno wysłużony. W związku z tym zawodnik Orła postanowił dokonać zakupów. Ostatnio odwiedził jeden ze sklepów w Łodzi i zaopatrzył się nowy sprzęt. Jego wizyta wywołała zresztą duże zainteresowanie. Żużlowiec Orła natychmiast został rozpoznany przez właścicieli sklepu, którzy na co dzień są wielkimi fanami naszego klubu. Na razie Rohan nowy rower zdążył przetestować na stadionie. Jest z niego bardzo zadowolony.

Maksim Bogdanow to z kolei wielki fan klocków LEGO. Nie będzie przesadą, jeśli nazwiemy go kolekcjonerem. Łotysz szczególnie upodobał sobie zestawy, w których znajdziemy samoloty i czołgi. Dlaczego? Tego akurat nie wiemy, ale na pewno zapytamy przy najbliższej okazji.
Josh Grajczonek jest z kolei miłośnikiem polskiej kuchni. Oczywiście, nasz zawodnik cały czas dba o dietę, więc wszystkiego kosztuje z umiarem. Ostatnio spędził weekend w Krakowie, gdzie zjadł pyszny żurek i pierogi.
Źródło: www.orzel.lodz.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube