pzm
Obsada Złotego Kasku
29 marca 2017
02.07.2016 ZUZEL - MECZ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA POLSKA - ROSJA
Żużlowe święto w Zielonej Górze
30 marca 2017
Show all

SABMAR TV ponownie nadaje!

fricke-pieszczek-berge-eriss6126

Internetowa telewizja SABMAR, od dwóch lat wypełnia lukę pozaligowych transmisji. Dla kibiców, którzy nie mogą się wybrać na stadion, są to relacje na wagę złota, gdyż powszechny dostęp do internetu pozwala na przeżywanie spotkań w czasie rzeczywistym.

W minionych latach realizowali transmisje m.in. z finałów IMŚJ, DMŚJ, IME, IMEJ, MIMP, MPPK, MMPPK, eliminacji IMP, SGP Challange, SEC Challange, finały Złotego, Srebrnego czy Brązowego Kasku. Przewagą naszych relacji jest to, że są ogólnodostępne i darmowe, a długo po ich zakończeniu nadal można je odtworzyć na portalu YouTube – przyznają członkowie ekipy.

Materiały tworzone przez SABMAR, są realizowane przez ludzi z pasją i wiedzą. Do wspólnego komentowania, zapraszani są fachowcy, co podnosi wartość przekazów. Relacje tworzone są dla kibiców, ale również z myślą o zawodnikach. Dla przykładu – Maciej Janowski, kiedy zdobywał tytuł IMŚJ – jedyny archiwalny materiał, który posiadał pod analizę, pamiątkę – dla niego i swoich sponsorów, był właśnie od nas. Wiele razy spotkaliśmy się z bardzo ciepłymi słowami, dodającymi nam skrzydeł, aby robić to nadal, bo nie ma co ukrywać – nie raz i nie dwa na naszej drodze napotykamy przeszkody – wspominają dziennikarze.

W 2017 roku, ponownie zobaczymy i usłyszymy dobrze znane głosy dziennikarzy KIM Group SABMARtv. Już w najbliższych dniach, zostaną przeprowadzone transmisje z Gniezna, Rawicza i Gdańska.

Eliminacje złotego Kasku w Gnieźnie:
https://www.youtube.com/watch?v=YAF78YqPog4

Prezentacja drużyny Kolejarza Rawicz:
https://www.youtube.com/watch?v=g88TfU1OZQY

ZORROS FINAL SHOW w Gdańsku:
https://www.youtube.com/watch?v=FsVHfH1h59A

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube