Składy drużyn na Drużynowy Puchar Świata

e
Bartek Zmarzlik Ambasadorem Ochrony Środowiska PZM (zdjęcia)
23 czerwca 2016
foto: Jarek Pabijan
jarek.pabijan@wp.pl
tel +48 601 83 62 58
Jack Holder: Świetna runda w moim wykonaniu
24 czerwca 2016
Show all

Składy drużyn na Drużynowy Puchar Świata

03020 polska

Podajemy składy wszystkich drużyn, które wezmą udział w DPŚ 2016. Przypominamy obsadę półfinałów i terminarz.

PIERWSZY PÓŁFINAŁ (VOJENS, DANIA – 23 LIPCA)

DANIA: Niels-Kristian Iversen, Hans Andersen, Kenneth Bjerre, Peter Kildemand, Bjarne Pedersen, Leon Madsen, Nicki Pedersen, Michael Jepsen Jensen, Frederik Jakobsen and Mikkel B Andersen.

POLSKA: Maciej Janowski, Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Krzysztof Kasprzak, Grzegorz Zengota, Przemyslaw Pawlicki, Piotr Protasiewicz, Pawel Przedpelski, Krystian Pieszczek.

ROSJA: Grigorii Laguta, Artem Laguta, Andrei Kudriashov, Emil Sayfutdinov, Viktor Kulakov, Gleb Chugunov, Vadim Tarasenko, Renat Gafurov, Sergei Logachev, Sergei Darkin.

CZECHY: Josef Franc, Zdenek Holub, Eduard Krcmar, Matej Kus, Martin Malek, Vaclav Milik, Tomas Suchanek, Hynek Stichauer, Michal Skurla, Ondrej Smetana.

DRUGI PÓŁFINAŁ (VASTERVIK, SZWECJA – 26 LIPCA)

SZWECJA: Antonio Lindback, Andreas Jonsson, Fredrik Lindgren, Joonas Kylmakorpi, Jacob Thorssell, Linus Sundstrom, Peter Ljung, Kim Nilsson, Joel Andersson, Joel Kling.

AUSTRALIA: Troy Batchelor, Jason Doyle, Max Fricke, Josh Grajczonek, Chris Holder, Jack Holder, Brady Kurtz, Sam Masters, Nick Morris, Rohan Tungate.

USA: Luke Becker, Ryan Fisher, Aaron Fox, Greg Hancock, Billy Janniro, Gino Manzares, Broc Nicol, Max Ruml, Ricky Wells, Scott Campos.

NIEMCY: Martin Smolinski, Tobias Kroner, Kai Huckenbeck, Kevin Wolbert, Erik Riss, Michael Hartel, Valentin Grobauer, Tobias Busch, Mark Riss, Rene Deddens.

BARAŻ (MANCHESTER, WIELKA BRYTANIA, 29 LIPCA)

druga i trzecia drużyna z pierwszego półfinału

druga i trzecia drużyna z drugiego półfinału

FINAL (MANCHESTER, WIELKA BRYTANIA – 30 LIPCA)

WIELKA BRYTANIA: Tai Woffinden, Josh Bates, Craig Cook, Adam Ellis, Chris Harris, Danny King, Robert Lambert, Scott Nicholls, Richie Worrall, Steven Worrall.

zwycięzca pierwszego półfinału

zwycięzca drugiego półfinału

zwycięzca barażu

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube