Składy drużyn przed jutrzejszą kolejką Nice PLŻ

gdansk
Wybrzeże – Włókniarz 54:36. Starcie gigantów dla Gdańska
22 kwietnia 2016
LOGO_NICE_RGB
Zaległy finał Nice Cup 2015 za nami. Wygrał Łogaczow
23 kwietnia 2016
Show all

Składy drużyn przed jutrzejszą kolejką Nice PLŻ

niceplz

Prezentujemy awizowane składy drużyn przed 5. kolejką Nice PLŻ. Zapraszamy już jutro na wielkie emocje na żużlowych torach.

KOLEJARZ Opole – LOKOMOTIV Daugavpils
Niedziela (24.04), godz. 15.00
KOLEJARZ: 9. Paweł Miesiąc, 10. Mathias Thörnblom, 11. Tomasz Rempała, 12. Valentin Grobauer, 13. Denis Gizatullin, 14. Adrian Woźniak, 15. -.
LOKOMOTIV: 1. Maksim Bogdanow, 2. Fredrik Lindgren, 3. Andrzej Lebiediew, 4. Kjastas Puodżuks, 5. Joonas Kylmäkorpi, 6. Davis Kurmis, 7. -.

ORZEŁ Łódź – RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Niedziela (24.04), godz. 13.45
ORZEŁ: 9. Hans Andersen, 10. Rohan Tungate, 11. Jakub Jamróg, 12. Timo Lahti, 13. Robert Miśkowiak, 14. -, 15. Oskar Bober.
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE: 1. Linus Sundström, 2. Krzysztof Jabłoński, 3. Oskar Fajfer, 4. Magnus Zetterström, 5. Renat Gafurow, 6. Dominik Kossakowski, 7. -.

STAL Rzeszów – WANDA INSTAL Kraków
Niedziela (24.04), godz. 15.15
STAL: 9. Karol Baran, 10. Rene Bach, 11. Maciej Kuciapa, 12. Jozsef Tabaka, 13. Dawid Lampart, 14.- , 15. Grzegorz Bassara.
WANDA INSTAL: 1. Mateusz Szczepaniak, 2. Chris Harris, 3. Edward Mazur, 4. Sam Masters, 5. Patrick Hougaard, 6. Eryk Budzyń, 7. -.

EKO-DIR WŁÓKNIARZ Częstochowa – KSM Krosno
Niedziela (24.04), godz. 16.00
EKO-DIR WŁÓKNIARZ: 9. Artur Czaja, 10. Sebastian Ułamek, 11. Jacob Thorssell, 12. Daniel Jeleniewski, 13. Tomas H. Jonasson, 14. -, 15. Hubert Łęgowik.
KSM: 1. Marcin Rempała, 2. Siergiej Łogaczew, 3. Mirosław Jabłoński, 4. Patryk Malitowski, 5. Ernest Koza, 6. Adrian Bialk, 7. –

POLONIA Piła – POLONIA Bydgoszcz
Niedziela (godz. 24.04), godz. 13.45
POLONIA P.: 9. Bjarne Pedersen, 10. Wadim Tarasienko, 11. Michał Szczepaniak, 12. Norbert Kościuch, 13. Patryk Dolny, 14. -, 15. Arkadiusz Pawlak.
POLONIA B. 1. Rafał Konopka, 2. Andriej Kudriaszow, 3. Wiktor Kułakow, 4. Mikołaj Curyło, 5. Marcin Jędrzejewski, 6. Oskar Ajtner Gollob, 7. -.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube