W sobotę II Memoriał Wiesława Rutkowskiego. Znamy listę startową

Henryk Żyto
Informacje organizacyjne przed Memoriałem Henryka Żyto
20 września 2019
Unia Tarnów Peter Ljung
Peter Ljung wygrywa zawody o Puchar Nice 1.LŻ
21 września 2019
Show all

W sobotę II Memoriał Wiesława Rutkowskiego. Znamy listę startową

Polonia Piła

W sobotę 21 września o godzinie 14:45 rozpocznie się II Memoriał Wiesława Rutkowskiego. Impreza, która pierwotnie zaplanowana była na 7 września została przełożona ze względu na opady deszczu. Tym razem żużlowi kibice nie powinni obawiać się o aurę. Prognozy pogody na sobotę są dobre. Dobra będzie również obsada turnieju. Względem pierwszego terminu doszło do kilku zmian, ale kibice z pewnością nie będą zawiedzeni.
Do Piły przyjadą zawodnicy, którzy w mijającym sezonie reprezentowali barwy naszego klubu. Wśród nich Indywidualny Mistrz Danii Juniorów – Jonas Jeppesen, który barwy naszego klubu reprezentował będzie również w przyszłym sezonie. W plastronie Polonii w sezonie 2020 zobaczymy też Philipa Hellstroma Bangsa. Utalentowany Szwed w tym roku debiutował w barwach Polonii, jednak było to w meczach wyjazdowych. Tym razem kibice będą mogli zobaczyć go w walce z rywalami na pilskim owalu.

Patrząc na listę startową z pewnością warto wspomnieć o Arkadiuszu Pawlaku, wychowanku Polonii, które ostatnie lata spędził reprezentując klub z Rawicza. Jest też Roman Lachbaum, młody reprezentant Rosji, który bardzo korzystnie wypadł w ostatnim meczu PGE Ekstraligi w barwach MrGarden GKMu Grudziądz. Działacze Polonii postawili w memoriale właśnie na młodych, w zestawieniu jest też trenujący w Danii junior Jakub Stojanowski, Duńczyk Tim Sorensen czy Szwed Filip Hjelmland.

Biletem wstępu na sobotnie zawody jest program w cenie 10zł.

Lista startowa:
1. Jonas Jeppesen
2. Adrian Cyfer
3. Andreas Lyager
4. Jakub Stojanowski
5. Kamil Wieczorek
6. Jonas Seifert-Salk
7. Roman Lachbaum
8. Arkadiusz Pawlak
9. Piotr Gryszpiński
10. Philip Hellstrom Bangs
11. Nick Agertoft
12. Tero Aarnio
13. Oskar Bober
14. Tim Sorensen
15. Filip Hjelmland
16. Daniel Kaczmarek
R1. Sindy Weber
R2. Wiktoria Garbowska

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube