Speedway w nc+: Grand Prix Danii w Horsens i walka Patryka Dudka o zachowanie pozycji lidera

LOGO_NICE_RGB
Nice Cup: Dwóch zwycięzców turnieju w Krakowie
22 czerwca 2017
kuciapak-kudiraszow0717
Eleven zaprasza na Nice 1.LŻ: Zobaczymy hit w Gdańsku
23 czerwca 2017
Show all

Speedway w nc+: Grand Prix Danii w Horsens i walka Patryka Dudka o zachowanie pozycji lidera

dudek2472 (2)
To będzie ekscytująca sobota dla fanów czarnego sportu. CANAL+ zaprasza na transmisję z Grand Prix Danii w Horsens – piątej odsłony walki o tytuł indywidualnego mistrza świata. Liderem klasyfikacji generalnej nadal pozostaje Patryk Dudek, który utrzymał prowadzenie po zawodach w Pradze. Tylko jeden punkt dzieli Polaka od od siedzącego mu na kole Jasona Doyle’a. Początek transmisji o 18:30.

 Czeski stadion Markéta drugi rok z rzędu okazał się być miejscem triumfu Jasona Doyle’a. Australijczyk w finale dwa razy popisał się rewelacyjnym wyjściem spod taśmy. Patryk Dudek jako jedyny Polak awansował do półfinałów, jednak ostatecznie uplasował się poza podium. Zdobyte punkty pozwoliły Dudkowi zachować pozycję lidera po czterech dotychczasowych turniejach.
Chociaż kontuzja odniesiona w ligowym meczu w Toruniu postawiła występ Jasona Doyle’a pod znakiem zapytania, zwycięzca z Pragi zadeklarował udział w piątkowym treningu, po którym podejmie decyzję o starcie w sobotnich zawodach. Jak uraz Australijczyka wpłynie na jego dyspozycję oraz układ sił po turnieju? Na transmisję od 18:30 zaprasza CANAL+. Turniej skomentuje Tomasz Dryła, a studio przed turniejem poprowadzi Daria Kabała-Malarz.
Źródło: www.ncplus.pl

 

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube