Sports Manager na rekordowych targach gier komputerowych

Skrzydlewski
Prezes Orła Łódź mówi, że celem na kolejny sezon będzie awans
12 października 2017
Miasteczko Lublin
Żużlowe miasteczko kibica w Lublinie
12 października 2017
Show all

Sports Manager na rekordowych targach gier komputerowych

dav

Gra Sports Manager (wcześniej Speedway Manager) ponownie pokazała się na targach gier komputerowych i była jedyną przedstawicielką sportu żużlowego promując przy okazji samą dyscyplinę sportu.

Dwunasty raz na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostały zorganizowane targi gier i rozrywki multimedialnej Poznań Game Arena, które już od kilku lat dzierżą tytuł największych targów gamingowych nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

To były pod każdym względem rekordowe targi. W strefie Indie Games Arena, w której gościli także developerzy Sports Manager, 72.817 uczestników mogło zapoznać się z 137 produkcjami od polskich studiów gier. Na stoisku żużlowej gry każdy zainteresowany mógł porozmawiać z twórcami, spróbować swoich sił jako wirtualny menedżer oraz uzupełnić energię dzięki producentowi napoju izotonicznego #GetWell, który zatroszczył się o odwiedzających stoisko gry Sports Manager.

Sezon żużlowy dobiega ku końcowi, przed nami dłuższa przerwa od żużla. Warto umilić sobie jesienne wieczory i choć trochę poczuć klimat meczów żużlowych. Rejestracja jak i sama gra jest bezpłatna. Dołącz do społeczności gry już dziś: http://sportsmanagergame.com.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube