W środę Lunch Biznesowy Klubu Biznesu. Dlaczego warto dołączyć do tego wydarzenia?

Start Gniezno plakat
Super Mecz w Gnieźnie: Ruszyła przedsprzedaż biletów
5 lutego 2018
Speed Car Motor Lublin
KM Cross Lublin zachęca do przekazania 1% podatku
5 lutego 2018
Show all

W środę Lunch Biznesowy Klubu Biznesu. Dlaczego warto dołączyć do tego wydarzenia?

Polonia Piła

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon ligowy. Rozgrywki Nice 1. Ligi żużlowej ruszą tydzień po świętach Wielkiej Nocy – w weekend 7-8 kwietnia. Zanim jednak na tor wyjadą żużlowe motocykle w klubie trwają przygotowania, zarówno te dotyczące formy sportowej, jak i te organizacyjne. Bardzo ważną ich częścią jest współpraca ze sponsorami, stąd w najbliższą środę o godzinie 17:00 odbędzie się Lunch Biznesowy, na którym podziękujemy naszym partnerom za miniony rok, a także zachęcimy nowe firmy do przyłączenia się do Polonia Biznes Klub.


Projekt Polonia Biznes Klub ruszył oficjalnie już w ubiegłym roku, jednak plan jego ekspansji założyliśmy na rok 2018. Liczymy, że w najbliższą środę będzie okazja jeszcze mocniej wystartować z tym projektem. Na środowym spotkaniu pojawią się bowiem przedsiębiorcy, którzy współpracowali z Polonią w sezonie 2017, firmy, które już przystąpiły do Polonia Biznes Klub, jak i te które są zainteresowane przystąpieniem. Obecność na środowym spotkaniu zapowiedzieli również przedstawiciele władz miasta, co będzie dodatkowym magnesem dla przedsiębiorców.

Dlaczego warto przystąpić do Klubu Biznesu Polonii Piła?

Polonia Biznes Klub wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. W jaki sposób? Daje im możliwość promocji, czyli to, bez czego nie da się prowadzić dobrze prosperującej firmy. Dzięki różnego rodzaju spotkaniom, rekomendacjom i nowoczesnym technologiom, klubowicze mogą w dużo łatwiejszy sposób rozwijać swoje biznesy na skalę ogólnopolską.

Firmy, które chcą pozyskiwać nowych klientów muszą podejmować różnego rodzaju działania reklamowe. Najczęściej w tym celu zatrudniają przedstawicieli handlowych. Jednakże koszty ich zatrudnienia szacuje się w granicach nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie. Inną, odrobinę tańszą formą promowania swojej działalności jest reklama w prasie, telewizji czy radiu. Jednakże w tym przypadku nie można mieć pewności, czy przekaz trafi do odpowiedniego grona odbiorców.

W promocji firmy, zdobywaniu nowych klientów oraz rozwijaniu przedsiębiorstw pomóc może Polonia Biznes Klub. Po dołączeniu do Klubu Biznesu przedstawiciele firm mają zapewnioną opiekę koordynatora, który ułatwi im dotarcie do osób, które mogą być zainteresowane konkretną ofertą. Ale na tym nie koniec. Niezwykle pomocne są również śniadania i lunche biznesowe organizowane przez Klub. Na tych spotkaniach każda z osób ma  możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz oferowanych przez nią produktów i usług.

Najważniejsze podczas spotkań Klubu Biznesu są jednak rekomendacje czyli polecanie sobie nawzajem firm, które mogą być zainteresowane współpracą oraz budowanie trwałych relacji biznesowych. Rekomendować firmy można również podczas zamkniętych spotkań klubowiczów, które poza biznesową będą również pełniły funkcję rozrywkową i integracyjną. Dzięki spotkaniom Klubowicze będą mogli połączyć przyjemne z pożytecznym, bowiem poza biznesem będzie tam również czas na sport oraz innego rodzaju rozrywki. Na podobnej zasadzie będą działały też wyjazdy integracyjno – biznesowe np. na mecze Reprezentacji Polski czy Ligi Mistrzów.

Ponadto w tym roku startują również cotygodniowe webinary. Podczas ich trwania przedstawiciele różnego rodzaju firm należących do Polonia Biznes Klubu firm będą mieli możliwość prezentowania swoich produktów klubowiczom z całej Polski. Dodatkowo członkowie klubu mogą również nawiązywać kontakty z przedsiębiorcami należącymi do innych Klubów Biznesu. Aby im to ułatwić uruchomiona została platforma internetowa oraz aplikacja, dzięki którym klubowicze korzystając z telefonów komórkowych, tabletów czy komputerów mogą wyszukiwać firmy i branże, z którymi chcieliby rozpocząć współpracę. Klub Biznesu oferuje swoim klubowiczom również bardziej tradycyjne formy reklamy – np. zamieszczenie ich logo na banerach, ściankach do wywiadów, w mediach społecznościowych, czy w ogólnopolskim newsletterze. Dzięki temu reklama ta może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, co zdecydowanie zwiększa jej skuteczność.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się więcej na temat możliwych form reklamy oraz o dodatkowych korzyściach, jakie wynikają z przynależności do Klubu Biznesu działającego przy Klubie Żużlowym Polonia Piła powinien przyjść na lunch biznesowy, który odbędzie się w środę 7 lutego o godzinie 17:00 w Restauracji Stajnia.

>> Rejestracja na Lunch Biznesowy <<

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube