Stal: Sezon start! Hit kolejki na początek

Stal Rzeszów karnet
Stal: Dzieci z niepełnosprawnością wejdą na mecze za darmo
6 kwietnia 2018
Prezentacja druzyny KS ROW Rybnik
Dojazdówka: Przed meczem ROW Rybnik – Euro Finannce Polonia Piła
6 kwietnia 2018
Show all

Stal: Sezon start! Hit kolejki na początek

Stal Rzeszów

Po przełożeniu meczu pierwszej kolejki w Bydgoszczy żużlowcy Stali Rzeszów rozpoczną tegoroczne zmagania w Drugiej Lidze Żużlowej pojedynkiem na własnym torze przeciwko drużynie MDM Komputery TŻ Ostrovia.

Ponad pół roku czekali kibice w Rzeszowie na powrót ligowego żużla na stadion przy ul. Hetmańskiej. Już w niedzielę, 15 kwietnia, pierwsze starcie w sezonie 2018. Do stolicy Podkarpacia przyjeżdża drużyna MDM Komputery TŻ Ostrovia. W Ostrowie nikt nie ukrywa, że celem drużyny na najbliższy sezon jest włączenie się do walki o awans.
W przerwie zimowej drużynę opuścił co prawda ubiegłoroczny lider Sam Masters, ale na jego miejsce ściągnięto kilku doświadczonych zawodników. Warto szczególnie zwrócić uwagę na Rosjanina Renata Gafurova i Duńczyków: Bjarne Pedersena, byłego uczestnika cyklu Grand Prix, oraz imponującego świetnymi startami Nicolaia Klindta, który w przeszłości reprezentował barwy rzeszowskiej Stali. Trener Mariusz Staszewski może wybierać także spośród trójki Polaków, która przedłużyła kontrakty w Ostrowie. Mowa tu o Zbigniewie Sucheckim, Kamilu Brzozowskim i Patryku Dolnym. Formację juniorską tworzą wypożyczeni z Gorzowa Marcel Studziński oraz Kamil Nowacki, którzy w barwach Ostrovii startowali także w ubiegłym sezonie, oraz nowy nabytek, wychowanek Falubazu Zielona Góra Nikodem Bartoch.
Wszystko wskazuje na to, że czeka nas zacięty pojedynek. Spotkają się ze sobą drużyny, które liczą, że w przyszłym roku przyjdzie im już rywalizować w wyższej klasie rozgrywkowej. Jednak jak to zwykle w żużlu bywa wszystko zweryfikuje tor i nikt niczego nie może być pewien szczególnie, że to dopiero początek sezonu.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz. Emocji na pewno nie zabraknie!

Źródło: www.stal.rzeszow.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube