Start: Kolejny powrót wychowanka faktem!

Wilki Krosno Jonas Daivdsson
Jonas Davidsson wzmacnia Wilki!. Trzy dni, trzech obcokrajowców
11 listopada 2018
Wybrzeże Gdańsk
Gdański Magazyn Żużlowy: Zaproszeni goście oceniają zmiany w składzie Zdunek Wybrzeże Gdańsk
13 listopada 2018
Show all

Start: Kolejny powrót wychowanka faktem!

Start Kevin Fajfer

Działacze GTM Start osiągnęli porozumienie z żużlowcem, który trafi do Gniezna jako nowa twarz na przyszłoroczne rozgrywki, choć to postać kibicom doskonale znana. Po dwóch latach reprezentowania barw klubu z Poznania powraca do Pierwszej Stolicy, by zdobywać punkty dla czerwono-czarnych. W sezonie 2019 przy Wrzesińskiej 25 oglądać będziemy Kevina Fajfera. Pozyskanie dwudziestolatka, przed którym ostatni rok występów jako junior, to znaczące wzmocnienie tej formacji w gnieźnieńskim klubie.

- Cieszę się, że wracam do Gniezna i sądzę, że jest to dobry wybór – przyznaje Kevin Fajfer. Przed zawodnikiem pracowity sezon, bo żużlowców z Gniezna oglądać będziemy w rozgrywkach ligowych, ale również i Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. – Duża ilość treningów, zawodów młodzieżowych oraz spotkań ligowych wpłynie pozytywnie, więcej jazdy pozwoli mi się rozwijać – dodaje syn Adama Fajfera.

W tym roku ścigał się na drugoligowych torach w barwach Iveston PSŻ Poznań. Wystąpił w 11 spotkaniach najniższego szczebla rozgrywek. – Sezon ten zaliczam do nie najlepszych, ale też nie najgorszych. Widzę, że zrobiłem pewne postępy. Kontuzja, której się nabawiłem ograniczyła na pewien czas moje występy w zawodach, czego jest mi szkoda. Uważam, że czas który spędziłem w Poznaniu był naprawdę udany – podsumowuje nowy zawodnik Car Gwarant Startu Gniezno.

Więcej na www.startgniezno.com

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube