Super Mecz w Gnieźnie: Ruszyła przedsprzedaż biletów

Start Gniezno sponsor
Żużlowcy Startu z kopem od Power Ducka!
5 lutego 2018
Polonia Piła
W środę Lunch Biznesowy Klubu Biznesu. Dlaczego warto dołączyć do tego wydarzenia?
5 lutego 2018
Show all

Super Mecz w Gnieźnie: Ruszyła przedsprzedaż biletów

Start Gniezno plakat

Niemalże każda gra zespołowa w naszym kraju z piłką nożną i siatkówką na czele po zakończeniu ostatniego sezonu ligowego, a przed rozpoczęciem kolejnego, organizuje mecz najlepszych zespołów w kraju, które w danej dyscyplinie zdobywały najwyższe laury w najważniejszych rozgrywkach w Polsce. Do tej pory podobnego wydarzenia brakowało w żużlu, uchodzącym pod względem popularności za dyscyplinę numer dwa w naszym kraju.

25 marca odbędzie się pierwsza edycja Super Meczu w którym weźmie udział Drużynowy Mistrz II ligi 2017 – GTM Start Gniezno oraz Drużynowy Mistrz Polski – Fogo Unia Leszno. Gospodarzem tego pojedynku będą gnieźnianie. Właśnie rusza przedsprzedaż biletów na marcowe wydarzenie przy Wrzesińskiej 25.

Ceny biletów:

  • trybuna główna: 30 PLN w przedsprzedaży do 18.03, 40 PLN od 19.03
  • normalny: 20 PLN w przedsprzedaży do 18.03, 25 PLN od 19.03
  • ulgowy: 15 PLN w przedsprzedaży do 18.03, 18 PLN od 19.03
  • młodzieżowy: 5 PLN
  • dziecięcy: 1 PLN
  • program zawodów: 10 PLN

Bilety ulgowe obowiązują dla młodzieży oraz studentów od 13 do 26 roku życia oraz dla kobiety, emerytów i rencistów. Bilet młodzieżowy dla uczniów szkół w wieku od 7 do 12 lat. Dzieci do 6 roku życia wstęp na stadion na podstawie biletu za 1 zł.

Pakiety Hospitality & VIP Tickets: 199 PLN – w ramach tego biletu nabywca zyskuje miejsce w najlepszej części stadionu vis a vis startu i mety, program zawodów, dedykowany zestaw upominków, wejście do parku maszyn przed i po turnieju, możliwość zrobienia zdjęć z zawodnikami, parking, catering.

Sprzedaż biletów:

Przypomnijmy, że zespoły Car Gwarant Start Gniezno oraz Fogo Unia Leszno awizują występ w najsilniejszych zestawieniach. Derbowy pojedynek odbędzie się według regulaminu podobnego, do tego obowiązującego w meczach Reprezentacji Polski. Gnieźnieńskie spotkanie to inauguracyjna odsłona Super Meczu, organizowanego w każdym sezonie, po wyłonieniu Drużynowego Mistrza II Ligi oraz Drużynowego Mistrza Polski w Ekstralidze, najlepszej lidze żużlowej na świecie.

Źródło: www.startgniezno.com

 

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube