Terminarz 1. Ligi Żużlowej 2017

I runda: 9 kwiecień 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils
Orzeł Łódź – Speedway Wanda Kraków
Unia Tarnów – Polonia Bydgoszcz
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Polonia Piła

II runda: 16 kwiecień 2017/17 kwiecień 2017
Polonia Piła – Orzeł Łódź
Polonia Bydgoszcz – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Wanda Kraków – Unia Tarnów
Lokomotiv Daugavpils – Stal BETAD Leasing Rzeszów

III runda: 22 kwiecień 2017/23 kwiecień 2017
Polonia Piła – Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Unia Tarnów – Lokomotiv Daugavpils
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Speedway Wanda Kraków

IV runda: 29 kwiecień 2017/30 kwiecień 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Speedway Wanda Kraków – Polonia Piła
Lokomotiv Daugavpils – Orzeł Łódź

V runda: 7 maj 2017
Polonia Piła – Lokomotiv Daugavpils
Orzeł Łódź – Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz – Speedway Wanda Kraków
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

VI runda: 21 maj 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Wanda Kraków
Orzeł Łódź – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Unia Tarnów – Polonia Piła
Lokomotiv Daugavpils – Polonia Bydgoszcz

VII runda: 28 maj 2017
Polonia Piła – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź
Speedway Wanda Kraków – Lokomotiv Daugavpils
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Unia Tarnów

VIII runda: 3 czerwiec 2017/4 czerwiec 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Polonia Piła
Orzeł Łódź – Polonia Bydgoszcz
Unia Tarnów – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Lokomotiv Daugavpils – Speedway Wanda Kraków

IX runda: 10 czerwiec 2017/11 czerwiec 2017
Polonia Piła – Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz – Lokomotiv Daugavpils
Speedway Wanda Kraków – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Orzeł Łódź

X runda: 18 czerwiec 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Unia Tarnów – Orzeł Łódź
Speedway Wanda Kraków – Polonia Bydgoszcz
Lokomotiv Daugavpils – Polonia Piła

XI runda: 9 lipiec 2017
Polonia Piła – Speedway Wanda Kraków
Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils
Unia Tarnów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Polonia Bydgoszcz

XII runda: 16 lipiec 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
Polonia Bydgoszcz – Polonia Piła
Speedway Wanda Kraków – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów

XIII runda: 30 lipiec 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Polonia Piła
Unia Tarnów – Speedway Wanda Kraków
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Lokomotiv Daugavpils

XIV runda: 5 sierpień 2017/6 sierpień 2017
Polonia Piła – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów
Speedway Wanda Kraków – Orzeł Łódź
Lokomotiv Daugavpils – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Runda finałowa:
niedziela, 20 sierpień 2017: 1. runda finałowa – Półfinały (4-1, 3-2)
niedziela, 3 wrzesień 2017: 2. runda finałowa – Półfinały, rewanże (1-4, 2-3)
niedziela, 10 wrzesień 2017: 3. runda finałowa – Finał
niedziela, 17 wrzesień 2017: 4. runda finałowa – Finał, rewanże
niedziela, 1 październik 2017: Baraż
niedziela, 8 październik 2017: Baraż, rewanż

– See more at: http://www.polskizuzel.pl/znamy-terminarz-nice-plz-inauguracje-hit-gdansku/#sthash.MRPs7ooN.dpuf

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube