Tomasz Gollob może wystąpić w meczu reprezentacji

ppawlicki-gollob0321
Gollob na blogu: Barcelona moja miłość. Pomoże mi wrócić
13 stycznia 2016
41000sprzedanych
Ostatnie 11 tysięcy biletów na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland!
14 stycznia 2016
Show all

Tomasz Gollob może wystąpić w meczu reprezentacji

gollob7746

Jest szansa, że Tomasz Gollob pojedzie 15 maja w meczu Polska – Reszta Świata na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Poważnie myślimy o starcie Tomka w tym spotkaniu – mówi nam prezez Polskiego Związku Motorowego Andrzej Witkowski. – Jeśli tylko będzie w formie to mógłby być jeżdżącym menedżerem naszej reprezentacji. Zrobilibyśmy ponowne pożegnanie z kibicami, takie poprawiny.

Pomysł wydaje się znakomity. Przecież Gollob to największa gwiazda żużla w Polsce. Wielu ekspertów, także tych z zagranicy, uważa że Tomasz jest jedną z największych legend światowego speedway’a. Z reprezentacją zdobył 6 złotych i 4 srebrne medale. – Wydaje się, że to pożegnanie można zrobić tak czy tak – zauważa trener kadry Marek Cieślak. – Jeśli Tomek będzie chciał i będzie się czuł na siłach to niech jedzie. Jeśli nie to niech po prostu będzie z nami. Wtedy, przed meczem, mógłby zrobić cztery kółka na motocyklu z Bartkiem Zmarzlikiem, a po rundzie przekazałby mu symbolicznie swój plastron. To by też była świetna sprawa i wielkie wydarzenie – uważa Cieślak.

Założenie jest takie, że w meczu z Resztą Świata pojadą wszyscy uczestnicy warszawskiej rundy Grand Prix, czyli Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Piotr Pawlicki, wspomniany Zmarzlik oraz żużlowiec, który pojedzie z dziką kartą. – W tej sytuacji, o ile nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, zostaje nam jedno wolne miejsce w składzie na to spotkanie – zauważa Cieślak. – Jak będzie Tomek to sprawa zamknięta, jak nie to będziemy się zastanawiali kogo powołać.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube