Tomasz Kuchar: Kumpluję się z Hampelem. Życzę mu w Grand Prix jak najlepiej

cytaty_cieślak_1200X900_060416_2
Rozwiązanie konkursu. Książki Marka Cieślaka dla …
19 kwietnia 2016
niceplz
Znamy rozkład jazdy 5. kolejki Nice PLŻ i terminy zaległych spotkań
19 kwietnia 2016
Show all

Tomasz Kuchar: Kumpluję się z Hampelem. Życzę mu w Grand Prix jak najlepiej

Tomasz Kuchar fot

- Żużel to jedna z najbardziej fascynujących dyscyplin motorowych, a LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to jego wizytówka w Polsce – uważa Tomasz Kuchar.

Tomasz Kuchar to Mistrz Polski w rajdach samochodowych i uczestnik Mistrzostw Świata.

– W żużlu najpiękniejsze jest to, że szybko się wszystko rozstrzyga i wszystko jest na wyciągnięcie dłoni – kontynuuje Kuchar. – Nie dziwi mnie, że sport ten ma w Polsce tylu kibiców. Grand Prix w Warszawie na PGE Narodowym to ogromne przedsięwzięcie. Cieszę się, że obiekt zostanie zaadaptowany na potrzebny dyscypliny motorowej. Moje serce bije bowiem dla każdej z nich. Osobiście trzymam kciuki za wszystkich Polaków, ale szczególnie za Jarka Hampela, z którym się koleguję – dodaje.

Jakie są związki Kuchara z żużlem?

– Kiedyś byłem zawodnikiem … WTS Wrocław. Jedynym jednak, który jeździł na czterech kółkach. Wszyscy pozostali byli bowiem żużlowcami. Zimą wspólnie trenowaliśmy. Na siłę próbowano mnie również wsadzić na motocykl, ale się nie dałem – żartuje Kuchar.

2016 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się na PGE Narodowym 14 maja. Następnego dnia w tym samym miejscu dojdzie do meczu reprezentacji Polska – Reszta Świata. Na oba wydarzenia można jeszcze nabywać bilety https://www.kupbilet.pl/sgp2016

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube