Trener Orła Łódź Lech Kędziora myśli nad składem

Start Gniezno Rafael Wojciechowski
Rafael Wojciechowski, Start Gniezno: ostateczne decyzje po eliminacjach SEC
26 kwietnia 2019
Polonia Piła
Polonia Piła: Awizowane składy na mecz z Power Duck Iveston PSŻ Poznań
26 kwietnia 2019
Show all

Trener Orła Łódź Lech Kędziora myśli nad składem

Orzeł Łódź Lech Kędziora, Witold Skrzydlewski
W niedzielę Orzeł Łódź podejmie Car Gwarant Start Gniezno. Początek zawodów został zaplanowany na godzinę 17:30. Skład łódzkiego zespołu na to spotkanie cały czas pozostaje sprawą otwartą.

- W tym meczu zespół będzie miał szansę, żeby pokazać, co jest wart. To doskonała okazja do udowodnienia, że porażka w Rybniku była tylko wypadkiem przy pracy – mówi prezes Witold Skrzydlewski. Przypomnijmy, że Orzeł przegrał w Rybniku 37:53, ale o tym spotkaniu już nikt nie myśli. Trener Lech Kędziora robi wszystko, żeby jak najlepiej przygotować zespół do czekającego go zadania.
- Gnieźnianie rok temu tu zremisowali, więc na pewno nie będzie łatwo. Dwa punkty muszą jednak pozostać w Łodzi. Pracujemy już nad torem, żeby był naszym atutem – podkreśla Lech Kędziora. Trener Orła cały czas zastanawia się nad składem na niedzielne spotkanie. – Po meczu w Rybniku wiele mówiło się o zmianach. W odwodzie mamy Rory`ego Schleina i Daniela Jeleniewskiego. Na ten moment nie wiem jednak, czy coś się zmieni. Mam w pamięci spotkanie z Ostrovią, które pokazało, że ten zestaw personalny potrafi odnieść sukces. Na razie podam taki skład jak na inaugurację. Zobaczymy, co wykluje się podczas treningów – wyjaśnia trener.
Zawodnicy i trener Orła bardzo liczą na wsparcie kibiców. Przypominamy, że cały czas trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki są do nabycia na stronach: motoarena.makis.pl i www.kupbilet.pl.
Od wtorku do piątku można je nabywać w Centrum Biletów Atlas Areny (Łódź ul. Bandurskiego 7, czynne: czwartek 10:00 – 18:00 / wtorek, środa i piątek 8:00 – 16:00). Poza tym po bilety zapraszamy do salonów EMPIK i Kolporter. Sprzedaż będzie prowadzona również w kasie na stadionie – w sobotę od 10:00 do 15:00) i niedzielę (dzień meczu) od 10:00.
Warto również dodać, że złotówka z każdego sprzedanego biletu zostanie przekazana na odbudowę kościoła w Mileszkach. – Chciałbym przy okazji zaapelować do całego środowiska sportowego, żebyśmy pokazali siłę. Zorganizujmy zbiórki. Niech każdy dołoży cegiełkę, żebyśmy mieli ten piękny zabytek. Klub Żużlowy Orzeł ze swojej strony zrobi wszystko, by tak się stało -podsumowuje prezes Witold Skrzydlewski.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube