TŻ Ostrovia: Na 7 tygodni przed inauguracją

Orzeł Łódź
Orzeł: Klub podsumowuje Galę w Atlas Arenie
11 lutego 2019
Start Gniezno
Start: Casting do grupy Aforti Girls
11 lutego 2019
Show all

TŻ Ostrovia: Na 7 tygodni przed inauguracją

Orzeł Łódź

- To piękny obiekt. Jeśli sprawić niespodziankę, to najlepiej w pierwszej kolejce. Nowy sezon, to nowa karta. Jeśli się wszystko poukłada, to będzie dobrze. Pozytywna aura to atut teamu Mariusza Staszewskiego – tak najkrócej można podsumować nastroje w ostrowskim klubie przed pierwszym meczem ligowym sezonu 2019.

O nastawienie z jakim ostrowska ekipa uda się do Łodzi odpytała żużlowców, prezesa i trenera telewizja klubowa OSTRO.tv

Prezes Radosław Strzelczyk:

– Jeśli już jedziemy na pierwszy mecz wyjazdowy, to jestem szczęśliwy, że będzie to mecz na pięknym stadionie w Łodzi. Mam nadzieję, że stoczymy ciekawą walkę pomiędzy beniaminkiem i de facto drużyną, która będzie walczyła o awans do Ekstraligi. Mam nadzieję, że tanio skóry nie sprzedamy i że powalczymy. A może uda się zrobić niespodziankę i zwyciężymy?

Tomasz Gapiński:

– Miałem okazję jeździć w Łodzi na meczu ligowym i na jednym turnieju. Jeśli będą potrzebne jakieś rady, to na pewno kolegom, którzy tam nie jeździli, udzielę. Ale to jest speedway, każdy umie jeździć w lewo, więc myślę że ten tor nie będzie nikomu sprawiał problemów. On jest podobny geometrycznie do toru w Toruniu. Myślę, że każdy z nas w Toruniu jeździł, a tam jest niemal identycznie.

Więcej na www.tzostrovia.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube