TŻ Ostrovia: Kamil Nowacki przetestuje tor na PGE Narodowym

Orzeł Łódź
Orzeł Łódź rusza ze sprzedażą biletów na mecz ze Startem
13 maja 2019
Polonia Piła Patryk Dolny
Apel zarządu KŻ Polonia Piła po decyzji GKSŻ dotyczącej toru i meczu z PSŻ Poznań
13 maja 2019
Show all

TŻ Ostrovia: Kamil Nowacki przetestuje tor na PGE Narodowym

PGE Narodowy

Będziemy mieli ostrowski akcent przed Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym. We wtorek na tym pięknym obiekcie w Warszawie odbędzie się test czasowego toru, w którym wezmą juniorzy. Wśród nich reprezentant Arged Malesa TŻ Ostrovia, Kamil Nowacki.

Dziesięciu juniorów przetestuje tor na PGE Narodowym przed Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Próbny turniej rozegranie zostanie we wtorek w formacie parowym. Początek o 16:00. – Już po raz trzeci zostałem zaproszony na taki test. Bez wątpienia to ogromne przeżycie. Dziękuję trenerowi kadry narodowej juniorów, Rafałowi Dobruckiemu za powołanie na ten test – podkreśla Kamil Nowacki.

Żużlowiec Arged Malesa TŻ Ostrovia nie kryje, że starty na PGE Narodowym, nawet bez udziału publiczności to ogromne przeżycie. –Adrenalina rośnie na sam widok tego pięknego obiektu. Kręcenie kółek na najpiękniejszym stadionie w Polsce to znakomita zabawa – dodaje Kamil Nowacki.

Zawodnik ostrowskiego klubu test w Warszawie traktuje też jako naukę. –Tor jest bardzo krótki, bo ma 270 metrów. Jechałem kiedyś w Finlandii na torze, który miał 310 metrów i już był mały. Na świecie są różne tory. Taki krótki techniczny tor, jak w Warszawie przydaje się na pewno, by potrenować na innym obiekcie niż te, na których zazwyczaj jeździmy w Polsce – wyjaśnia Nowacki.

Więcej na www.tzostrovia.pl

 

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube