TŻ Ostrovia: Składy na Rawicz

ROW Rybnik
ROW: Mamy awizowane składy na mecz z Gnieznem
17 maja 2018
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów: Awizowane składy na mecz z OK Kolejarzem Opole
17 maja 2018
Show all

TŻ Ostrovia: Składy na Rawicz

TŻ Ostrovia skład na Rawicz

W sobotę 17 maja na torze w Rawiczu dojdzie do arcyważnego meczu, w którym Stainer Unia Kolejarz Rawicz podejmować będzie MDM Komputery TŻ Ostrovię. Oba zespoły jak dotąd straciły punkty w tylko Rzeszowie.

Biało-czerwoni mają w pierwszej rundzie w meczach wyjazdowych samych trudnych rywali, ale po porażce na inaugurację sezonu ze Stalą Rzeszów, z kolejnych pojedynków wracali „z tarczą”. Zespół z Rawicza ma na rozkładzie te same zespoły i takie same osiągnięcia, z tą różnicą, że PSŻ Poznań rawiczanie podejmowali u siebie.

Jak kibicom żużla wiadomo, w bieżącym sezonie Rawicz stanowi zaplecze ekstraligowej Unii Leszno i korzysta z zapisów regulaminowych umożliwiających starty juniorów Unii na pozycjach seniorskich drugoligowej drużyny. W sobotnim meczu przeciw Ostrovii wystąpią zatem Australijczyk Jaimon Lidsey i Dominik Kubera. Bez wątpienia stanowić oni będą solidne wsparcie formacji seniorów, której liderem jest Damian Baliński.

Zespół z Rawicza dysponuje najsilniejszą w 2 Lidze Żużlowej parą juniorów – Szymon Szlauderbach i Wiktor Trofimow. Najlepiej świadczą o tym wyniki biegów juniorskich, w których tylko na torze w Rzeszowie nie przywieźli podwójnej wygranej, ale oprócz tego mają na swoim koncie zwycięstwa z seniorami rywali.

O klasie naszego sobotniego rywala najlepiej świadczy mecz Kolejarza w Rzeszowie, którego losy ważyły się do ostatniego biegu, a zakończył się on zaledwie 1-punktową porażką gości.

Bez wątpienia czeka nas bardzo pasjonujący pojedynek, dlatego zapraszamy ostrowskich kibiców do dopingowania naszego zespołu na torze w Rawiczu. Początek meczu o godzinie 17:00

Awizowane składy:

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.:
1. Bjarne Pedersen
2. Patryk Dolny
3. Renat Gafurow
4. Zbigniew Suchecki
5. Nicolai Klindt
6. Kamil Nowacki

Stainer Unia Kolejarz Rawicz:
9. Damian Baliński
10. Arkadiusz Pawlak
11. Jaimon Lidsey
12. Dominik Kubera
13. Richie Worrall
14. Szymon Szlauderbach
15. Wiktor Trofimow

Źródło: www.tzostrovia.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube