Ustalone przynależności zawodników. Stan na 25.03.2015

pzm
Ustalone przynależności zawodników. Stan na 24.03.2015
25 marca 2015
gdansk
Gdańszczanie lepsi od Łotyszy
25 marca 2015
Show all

Ustalone przynależności zawodników. Stan na 25.03.2015

pzm

KOMUNIKAT NR 13/2015

Stal Gorzów Wielkopolski SA
potwierdzeni:
Tomasz GAPIŃSKI 1982
Krzysztof KASPRZAK 1984
Bartosz ZMARZLIK 1995 wyp. z KS STAL Gorzów
Adrian CYFER 1995 wyp. z KS STAL Gorzów
Piotr ŚWIDERSKI 1983
Matej ZAGAR 1983 AMZS
Craig COOK 1987 ACU
Niels Kristian IVERSEN 1982 DMU
Linus SUNDSTROM 1990 SVEMO

KS STAL Gorzów
potwierdzeni:
Mirosław DANISZEWSKI 1965
Paweł PARYS 1994
Bartosz ZMARZLIK 1995 wyp. do Stal Gorzów Wielkopolski SA
Adrian CYFER 1995 wyp. do Stal Gorzów Wielkopolski SA
Łukasz KACZMAREK 1995
Patryk KARCZMARZ 1996
Tomasz WALASEK 1996
Rafał KARCZMARZ 1999
Bartosz HASSA 1998
Jakub ŁUKASZEWSKI 1998
Peter KARLSSON 1969 SVEMO

UNIA LESZNO SSA
potwierdzeni:
Bartosz SMEKTAŁA 1998 wyp. z KS Unia Leszno
Dominik KUBERA 1999 wyp. z KS Unia Leszno
Grzegorz ZENGOTA 1988
Piotr PAWLICKI 1994
Przemysław PAWLICKI 1991
Tobiasz MUSIELAK 1993
Adam SKÓRNICKI 1976
Daniel KACZMAREK 1997 wyp. do Krakowski Klub Żużlowy Sp z o.o.
Marcin NOWAK 1995 wyp. do GKM Grudziądz SA
Damian BALIŃSKI 1977 wyp. do SŻKS ROW Rybnik
Nicki PEDERSEN 1977 DMU
Emil SAJFUTDINOW 1989 MFR
Tomas H. JONASSON 1989 SVEMO

KS UNIA LESZNO
potwierdzeni:
Bartosz SMEKTAŁA 1998 wyp. do Unia Leszno SSA
Dominik KUBERA 1999 wyp. do Unia Leszno SSA

Klub Sportowy Toruń
potwierdzeni:
Paweł WOLENDER 1994
Dawid KRZYŻANOWSKI 1997
Karol ZĄBIK 1986
Łukasz PRZEDPEŁSKI 1992
Paweł PRZEDPEŁSKI 1995
Oskar FAJFER 1994
Adrian MIEDZIŃSKI 1985
Kacper GOMÓLSKI 1993
Jason DOYLE 1985 MA
Max FRICKE 1996 MA
Viktor KUŁAKOV 1995 MFR
Sergei LOGACHEV 1995 MFR
Christyopher HOLDER 1987 MA
Grigori LAGUTA 1984 MFR

ZKŻ SSA Zielona Góra
potwierdzeni:
Klaudia SZMAJ 1996
Adam STRZELEC 1994
Jarosław HAMPEL 1982
Mateusz BURZYŃSKI 1998
Krystian PIESZCZEK 1995
Grzegorz WALASEK 1976
Alex ZGARDZIŃSKI 1997
Krzysztof JABŁONSKI 1977
Piotr PROTASIEWICZ 1975
Patryk DUDEK 1992 licencja zostanie wydana po odbyciu kary

ZKŻ Zielona Góra
potwierdzeni:
Adradiusz POTONIEC 1997
Bartosz KIBAŁA 1997
Kamil MERENA 1997

UNIA Tarnów ŻSSA
potwierdzeni:
Arkadiusz MADEJ 1995
Ernest KOZA 1994
Damian DĄBROWSKI 1995
Michał NOWIŃSKI 1996
Artur MROCZKA 1989
Dawid MATURA 1996 wyp. do KSM Krosno
Patryk ROLNICKI 1998
Janusz KOŁODZIEJ 1984
Eryk BUDZYŃ 1996
Martin VACULIK 1990 SMF
Leon MADSEN 1988 DMU
Kenneth BJERRE 1984 DMU

WTS SA Wrocław
potwierdzeni:
Maciej JANOWSKI 1991
Tai WOFFINDEN 1990 ACU

GKM SA Grudziądz
potwierdzeni:
Marcin NOWAK 1995 wyp. z Unia Leszno SSA
Mateusz RUJNER 1996 wyp. z GTŻ Grudziądz
Mateusz DANIELEWICZ 1999
Tomasz GOLLOB 1971
Rafał OKONIEWSKI 1980
Daniel JELENIEWSKI 1983
Krzysztof BUCZKOWSKI 1986
Hubert ŁĘGOWIK 1995 wyp. z SCKM Włókniarz Częstochowa
Mike TRZENSIOK 1996
Artem LAGUTA 1990 MFR
Jurica PAVLIC 1989 HMS

GTŻ Grudziądz
potwierdzeni:
Denis NIEDZIELSKI 1995
Mateusz RUJNER 1996 wyp. do GKM SA Grudziądz
nie potwierdzeni:
Karol SZYCHOWSKI 1994 brak licencji Ż

Speedway Stal Rzeszów SA
potwierdzeni:
Dawid LAMPART 1990
Karol BARAN 1981
Łukasz SÓWKA 1993
Krystian REMPAŁA 1998
Mirosław JABŁOŃSKI 1985
Artur CZAJA 1994 wyp. z SCKM WŁÓKNIARZ Częstochowa
Kenni LARSEN 1988 DMU
ZKS STAL Rzeszów
potwierdzeni:
Artur CYŁO 1995
nie potwierdzeni:
Karol MACHOWSKI 1995 brak karty zgłoszenia, brak licencji Ż
Kamil RAK 1996 brak karty zgłoszenia, brak licencji Ż

ŻKS POLONIA Bydgoszcz SA
potwierdzeni:
Robert MIŚKOWIAK 1983
Szymon WOŹNIAK 1993
Robert KOSCIECHA 1977
Marcin JĘDRZEJEWSKI 1987
Patrick HOUGAARD 1989 DMU
Andrey KUDRIASHOV 1991 MFR
Jesper SOGAARD 1988 DMU

BTŻ POLONIA Bydgoszcz
potwierdzeni:
Patryk RYDLEWSKI 1998
Karol JÓŹWIK 1994
Bartosz BIETRACKI 1995
Patryk SITAREK 1997
Mikołaj TRĘPAŁA 1997 wyp. do KŻ Orzeł Łódź
Szymon GROBELSKI 1996 wyp. do KŻ Orzeł Łódź
nie potwierdzeni:
Patryk WOLNIEWIŃSKI 1996 brak karty zgłoszenia
Arkadiusz ANDRZEJEWSKI 1997 brak karty zgłoszenia

BTS Bydgoszcz
potwierdzeni:
Oskar AJTNER-GOLLOB 1995 wyp. do ŻKS Ostrovia

SŻKS ROW Rybnik
potwierdzeni:
Kacper WORYNA 1996
Kamil WIECZOREK 1998
Robert CHMIEL 1998
Marcel KAJZER 1990
Rafał SZOMBIERSKI 1982
Sebastian UŁAMEK 1975
Roman CHROMIK 1981
Damian BALIŃSKI 1977 wyp. z UNIA Leszno SSA
Valentin GROBAUER 1994 DMSB
Ilya CHALOV 1995 MFR
nie potwierdzeni:
Christopher Calvin HARRIS 1982 brak zgody FMN
Dakota NORTH 1991 brak zgody FMN
Troy BATCHELOR 1987 brak zgody FMN

KŻ Orzeł Łódź potwierdzeni::
potwierdzeni:
Jakub JAMRÓG 1991
Kamil ADAMCZEWSKI 1993
Mariusz PUSZAKOWSKI 1978
Mikołaj TRĘPAŁA 1997 wyp. z BTŻ Polonia Bydgoszcz
Sebastian NIEDŹWIEDŹ 1997 wyp. z RKS Kolejarz Rawicz
Szymon GROBELSKI 1996 wyp. z BTŻ Polonia Bydgoszcz
Oliver BERNTZON 1993 SVEMO
Vitali BELOUSOV 1992 MFR
Nicolai KLINDT 1988 DMU
Mads KORNELIUSSEN 1983 DMU
nie potwierdzeni:
Rory SCHLEIN 1984 brak zgody FMN
Henk KOONSTRA 1989 brak zgody FMN

Start Gniezno SA
potwierdzeni:
Damian ADAMCZAK 1991
Dawid WAWRZYNIAK 1998
Zbigniew SUCHECKI 1984
Norbert KOŚCIUCH 1984
Michał PIOSICKI 1996
Patryk FAJFER 1997
Adrian GOMÓLSKI 1987
Matej KUS 1994 ACCR
Vadim TARASENKO 1994 MFR
Bjarne PEDERSEN 1978 DMU
Jacob THORSSELL 1993 SVEMO
Jonas DAVIDSSON 1984 SVEMO
nie potwierdzeni:
Łukasz MICHAŁEK 1995 brak karty zgłoszenia, brak licencji Ż
Rohan TUNGATE 1990 brak zgody FMN
Mikkel BECH 1994 brak zgody FMN

TZ START Gniezno
potwierdzeni:
Dawid DĄBEK 1995
nie potwierdzeni:
Maciej KUBASIK 1995 brak licencji Ż

ŻKS Ostrovia
potwierdzeni:
Filip MARACH 1996
Artur WINIARSKI 1996
Norbert KRAKOWIAK 1999
Mateusz BOROWICZ 1994
Michał SZCZEPANIAK 1983
Mateusz SZCZEPANIAK 1987
Rune HOLTA 1973
Oskar AJTNER – GOLLOB 1995 wyp. z BTS Bydgoszcz
David BELLEGO 1993 FFM
Kyle NEWMAN 1991 ACU
Scott NICHOLLS 1978 ACU
Mikkel MICHELSEN 1994 DMU
Vladimir BORODULIN 1992 MFR
Nicklas PORSING 1993 DMU

Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
potwierdzeni:
Daniel PYTEL 1987
Paweł MIESIĄC 1985
Maciej KUCIAPA 1975
Marcin WAWRZYNIAK 1994
Rafał TROJANOWSKI 1976
Daniel KACZMAREK 1997 wyp. z Unia Leszno SSA
Pontus ASPGREN 1991 SVEMO
David WATT 1978 ACU
Kenneth HANSEN 1987 DMU
nie potwierdzeni:
Andrey KARPOV 1987 brak zgody FMN

SK Lokomotive Daugavpils
potwierdzeni:
zawodnicy krajowi:
Maksims BOGDANOVS 1989
Kasts PUODZUKS 1986
Vjačeslavs GIRUCKIS 1989
Ivans PLESAKOVS 1994
Andżejs LEBEDEVS 1994
Jevgenijs KOSTIGOVS 1996
Gavrila BEINAROVICS 1998
Davis KURMIS 1999
Denis ZVORIGINS 1998
zawodnicy obcokrajowcy:
Joonas KYLMAKORPI 1980 SVEMO
Fredrik LINDGREN 1985 SVEMO
Denis GIZATULLIN 1983 MFR
Antonio LINDBACK 1985 SVEMO
Sergej DARKIN 1973 MFR

KSM Krosno
potwierdzeni:
Mateusz WIECZOREK 1995 wyp. do SKMŻ Lublin
Tomasz REMPAŁA 1978
Mariusz FIERLEJ 1990
Marcin REMPAŁA 1984
Tomasz CHRZANOWSKI 1980
Dawid MATURA 1996 wyp. z Unia Tarnów ŻSSA
Łukasz KRET 1992
Kasper Lykke NIELSEN 1994 DMU
Kai HUCKENBECK 1993 DMSB
Kevin WOELBERT 1989 DMSB Josef FRANC 1979 ACCR
nie potwierdzeni:
Tobias BUSCH 1988 brak zgody FMN
Henning BAGER 1981 brak zgody FMN
Nicolas COVATTI 1988 brak zgody FMN

KZ Victoria Piła
potwierdzeni::
Arkadiusz PAWLAK 1995
Kacper GRZEGORCZYK 1997
Piotr ŚWIST 1968
Maciej FAJFER 1991
Patryk DOLNY 1993
Mariusz FRANKÓW 1978
Daniel KING 1986 ACU
Sergei AGALTCOV 1993 MFR
nie potwierdzeni:
Rasmus JENSEN 1993 SVEMO, wyp. ze Stal Gorzów Wlkp.SA
brak potwierdzenia przez SE do Stal Gorzów Wlkp.SA
Dominik KOŁACKI 1994 brak karty zgłoszenia
Jesper Bruun MONBERG 1977 brak zgody FMN
Rene BACH 1990 brak zgody FMN
Norbert MAGOSI 1975 brak zgody FMN
Benjamin BARKER 1988 brak zgody FMN
Fredrich WALLNER 1986 brak zgody FMN
Ziga KOVACIC 1998 brak zgody FMN, brak karty zgłoszenia

KOLEJARZ RAWICZ
potwierdzeni::
Michał ŁOPACZEWSKI 1989
Mariusz STASZEWSKI 1975
Damian ALBRECHT 1994
Marcin RIEDEL 1995
Wojciech LISIECKI 1992
Sebastian NIEDŹWIEDŹ 1997 wyp. do KŻ Orzeł Łódź
Michal SKURLA 1996 ACCR Stanislaw MELNYCHUK 1995 FMU
Anders THOMSEN 1994 DMU
nie potwierdzeni:
Tadeusz KOSTRO 1991 brak licencji Ż
Jacob BUKHAVE 1993 brak zgody FMN
Zdenek HOLUB 1996 brak zgody FMN
Ryan FISHER 1983 brak zgody FMN
Eric ANDERSSON 1984 brak zgody FMN
Mikhail LYSIK 1993 brak zgody FMN
Ivan LYSIK 1993 brak zgody FMN
Steven MAUER 1995 brak zgody FMN
Matthias SCHULTZ 1984 brak zgody FMN

SKMŻ Lublin
potwierdzeni::
Patryk MALITOWSKI 1993
Ronnie JAMROŻY 1985
Kamil PULCZYŃSKI 1992
Paweł STASZEK 1976
Oskar BOBER 1997
Mateusz WIECZOREK 1995 wyp. z KSM Krosno
Ales DRYML 1979 ACCR
Nike LUNNA 1996 SML
Mathias THORNBLOM 1992 SVEMO
Max DILGER 1989 DMSB
Jozsef TABAKA 1989 MAMS
Martin MALEK 1985 ACCR
nie potwierdzeni:
Tomasz PISZCZ 1977 brak licencji Ż
Roland BENKO 1995 brak zgody FMN
Andriy KOBRIN 1991 brak zgody FMN
Joshua GRAJCZONEK 1990 brak zgody FMN
Timo LAHTI 1992 brak zgody FMN, brak realizacji decyzji
dot.nałożonej kary Hugh SKIDMORE 1990 brak zgody FMN
Sam MASTERS 1991 brak zgody FMN

GKŻ Wybrzeże Gdańsk
potwierdzeni:
Patryk BEŚKO 1996
Krzysztof WITTSTOCK 1995
Dominik KOSSAKOWSKI 1997
Aureliusz BIELIŃSKI 1997
Kamil BRZOZOWSKI 1987
Marcel SZYMKO 1992
Cyprian SZYMKO 1990
Renat GAFUROV 1982 MFR
Magnus ZETTERSTROEM 1971 SVEMO
Rene DEDDENS 1992 DMSB
Eduard KRCMAR 1996 ACCR
nie potwierdzeni:
Kamil MATYJAS 1995 brak karty zgłoszenia
Justin SEDGMEN 1992 brak zgody FMN

SCKM WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
potwierdzeni::
Rafał MALCZEWSKI 1994
Artur CZAJA 1994 wyp.do Speedway Stal Rzeszów SA
Hubert ŁĘGOWIK 1995 wyp.do GKM SA
Przemysław PORTAS 1996
Oskar POLIS 1996
Tymoteusz KASPRZYK 1995
Kamil DŁUGOSZ 1995
Bartosz PYCH 1996

PSŻ Poznań
potwierdzeni::
Emil PULCZYŃSKI 1992
Stanisław BURZA 1977
Adrian SZEWCZYKOWSKI 1989
Piotr DYM 1976
Ondrej SMETANA 1995 ACCR

Stowarzyszenie HAWI RACIG TEAM Opole
potwierdzeni::
Robin ASPEGREN 1989 SVEMO
Alexander EDBERG 1991 SVEMO
nie potwierdzeni:
Michał KORDAS 1995 brak aneksu finansowego, brak zapłaty
ekwiwalentu do KŻ Kolejarz Opole
Jonathan ITURRE 1989 brak zgody FMN
Kyle HOWARTH 1994 brak zgody FMN, brak aneksu finansowego Emil GRONDAL 1995 DMU, brak aneksu finansowego,
Kenny WENNERSTAM 1996 brak zgody FMN
Joel Eric ANDERSSON 1996 brak zgody FMN

UKS ŻAKI
nie potwierdzeni:
Maciej PIASZCZYŃSKI 1989 brak karty zgłoszenia, brak licencji Ż

MS ŚLĄSK Świętochłowice
nie potwierdzeni:
Albin FACUNDO 1992 brak zgody FMN

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube