Witold Skrzydlewski: Chcemy pokazać, że żużel ma kibiców

Jurica Pavlic
Jurica Pavlic: „Jestem bardzo mocno zdeterminowany!”
8 grudnia 2017
plakat-elektroniczny-850x1024
Unia Leszno sprzedaje karnety na mecze PGE Ekstraligi, ale i też na spotkania Unii Kolejarza Rawicz
8 grudnia 2017
Show all

Witold Skrzydlewski: Chcemy pokazać, że żużel ma kibiców

Witold Skrzydlewski
 Gala miała być nie tylko podsumowaniem sezonu 2017 i zapowiedzią tego, co czeka nas w przyszłorocznych rozgrywkach pierwszej ligi. Przede wszystkim chodziło o pokazanie, że żużel w Łodzi staje się bardzo popularnym sportem, który ma coraz więcej kibiców. To dla nich zarząd klubu przygotował atrakcyjne ceny biletów i karnetów.

 W sezonie 2018 cena biletu normalnego na rundę zasadniczą wyniesie 25 zł. – Myślę, że nikt nie będzie narzekać. Kibice godzili się na wejściówki w cenie 30 zł, a my ustaliliśmy je na jeszcze niższym poziomie – komentuje prezes Witold Skrzydlewski.
Jeszcze bardziej będzie opłacać się zakup karnetu. Na rundę zasadniczą będzie je można nabywać w cenie 150 zł, a to oznacza, że za jeden mecz trzeba będzie zapłacić średnio niewiele ponad 20 zł. Ich posiadacze będą mieć pierwszeństwo zakupie wejściówek na fazę play-off, otrzymają dodatkowo program meczowy i zniżki na inne klubowe produkty.
Prezes Witold Skrzydlewski liczy, że ustalenie cen na takim poziomie w połączeniu z silnym składem i zapowiedzią walki o awans do PGE Ekstraligi, pozwoli na zapełnienie nowego obiektu.
Zmian na nowym stadionie będzie jednak znacznie więcej. Bilety i karnety na mecze Orła będzie można nabywać bez wychodzenia z domu, bo klub zamierza uruchomić sprzedaż internetową. Każdy będzie miał możliwość wyboru miejsca, pojawi się także sektor rodzinny z animacjami dla dzieci, nowa stefa gastronomiczna i dwie strefy VIP. Klub przygotuje również nowe pakiety VIP i uruchomi projekt „Przyjaciele KŻ Orzeł Łódź”.  Szczegóły tego przedsięwzięcia poznamy już wkrótce.
Źródło: www.orzel.lodz.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube