Wybrzeże: Informacje organizacyjne dla kibiców wyjeżdżających na mecz do Łodzi

gollob7746
Jerzy Kanclerz wybrał pięć tytułów do swojej książki o Gollobie
18 lipca 2018
Start Gniezno
Start: Dobre występy obcokrajowców Car Gwarant Startu w Elitserien
19 lipca 2018
Show all

Wybrzeże: Informacje organizacyjne dla kibiców wyjeżdżających na mecz do Łodzi

Wybrzeże Gdańsk

Już 29. lipca w Łodzi ma dojść do arcyważnego pojedynku pomiędzy Orłem Łódź, a Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Stawką pojedynku będzie dalsza walka o awans fazy play-off. W związku z rangą spotkania oraz faktem, że będzie to pierwszy mecz rozgrywany na nowym obiekcie w Łodzi udziałem w meczu jest zainteresowana duża liczba kibiców gdańskiego klubu.

Budowa nowego stadionu żużlowego w Łodzi to jedno z najważniejszych żużlowych wydarzeń w roku 2018. Nowy obiekt ma być początkiem budowy ekstraligowego ośrodka żużlowego w centralnej Polsce. Początkowo stadion miał być gotowy w połowie czerwca, jednak ze względu na opóźnienia prac budowlanych otwarcie zostało przesunięte na 29. lipca. Pierwszym rywalem Orła ma być nasza drużyna.

Niestety dziś już wiadomo, że łódzki obiekt nie będzie w 100% gotowy na rozegranie pojedynku. Medialna przepychanka pomiędzy władzami Łodzi, a właścicielem Orła Witoldem Skrzydlewskim trwa już od kilku tygodni. Włodarze Miasta odmawiają wydania zgody na udział publiczności, natomiast włodarz klubu odmawia jazdy przy pustych trybunach. Mimo, iż do meczu pozostało niewiele ponad tydzień nadal pojawia się sporo pytań. Wczoraj otrzymaliśmy informację, iż klub z Łodzi, w związku z opóźnieniami na budowie stadionu i brakiem wydzielonych sektorów, nie przyjmie zorganizowanej kibiców z Gdańska. Natomiast nie ma przeszkód, by fani naszej drużyny nabywali bilety i zasiedli na trybunach łódzkiego stadionu.

Serdecznie zapraszamy kibiców Wybrzeża do wspierania naszej drużyny podczas meczu w Łodzi!

Źródło: www.wybrzezegdansk.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube