Wybrzeże: Jacob Thorssell pali się do wyjazdu na tor

Wybrzeże Gdańsk
Zmagania ligowe czas zacząć! Car Gwarant Start kontra Zdunek Wybrzeże
29 marca 2019
ROW Rybnik Nick Morris
ROW: Nicka Morrisa czeka przymusowy odpoczynek
29 marca 2019
Show all

Wybrzeże: Jacob Thorssell pali się do wyjazdu na tor

Wybrzeże Lorek, Thorssell

Ze względu na złamaną rękę, Jacob Thorssell opuści początek sezonu. Szwed od kilku dni przebywa w Gdańsku, gdzie pod okiem fachowców firmy Rehab próbuje przyspieszyć swój powrót na tor.

Dla Jacoba Thorssella końcówka okresu przygotowawczego była pechowa. – Jak co roku byłem u Fredrika Lindgrena, gdzie zawsze dużo jeździmy na crossie i na rowerach. Niestety podczas treningu motocrossowego miałem wypadek co spowodowało, że złamałem rękę – zrelacjonował Szwed.

Na pierwszy rzut oka wydawało się, że wszystko jest dobrze. Później jednak poszedłem na prześwietlenie, które wykazało że ręka jest złamana. Wróciłem do Szwecji i lekarz stwierdził, że operacja nie jest potrzebna, bo kości się dobrze ułożyły. Po czterech tygodniach jednak okazało się, że operacja jest konieczna i ciągle mam ten uraz – dodał.

Żużlowiec porusza się bez gipsu. Nie oznacza to jednak, że jest wszystko idealnie. – Nie mam gipsu, ponieważ mam wstawkę metalową w ręce. Rehabilitacja przebiega dobrze i za 2-3 tygodnie będę z powrotem na torze – stwierdził zawodnik Zdunek Wybrzeża.

Więcej na www.wybrzezegdansk.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube