Wybrzeże: Żupiński czeka na debiut w lidze

Stal Rzeszów
Stal Rzeszów: Honorujemy Kartę Dużej Rodziny
10 maja 2018
Orzeł Łódź Jason Doyle
Orzeł: Telewizja pytała o Doyle’a
13 maja 2018
Show all

Wybrzeże: Żupiński czeka na debiut w lidze

Wybrzeże Gdańsk Karol Żupiński

Debiut Karola Żupińskiego w rozgrywkach ligowych zbliża się wielkimi krokami. Bardzo możliwe, że wychowanek Wybrzeża Gdańsk otrzyma szansę już w VIII kolejce Nice 1. Ligi Żużlowej w konfrontacji z Car Gwarant Startem Gniezno.

Sam przyznaje, że nie może się doczekać tego momentu. - Czekam na te urodziny chyba bardziej, niż na wcześniejsze. Nie mogę się doczekać,  ponieważ chętnie wyjechałbym na tor w rozgrywkach ligowych, ale trzeba jeszcze trochę uzbroić się w cierpliwość. Po urodzinach będę do dyspozycji trenera i w pełni gotowy do jazdy. Czy pojadę z Gnieznem? Zobaczymy. – powiedział niespełna 16-letni Żupiński.

- Zimą miałem treningi na sali, a teraz nie zdarza się to zbyt często. Trwa sezon i jeździmy na zawody. W czasie wolnym biegam, aby poprawić kondycję. Cały czas zamierzam to kontynuować. Za mną już kilka udanych zawodów. Teraz mam trochę odpoczynku, ponieważ kolejne odbędą się dopiero 22 maja. Tak się składa, że gdańscy kibice będą mogli zobaczyć mnie w akcji, ponieważ pojedziemy na naszym domowym torze kolejną rundę Nice Cup – dodał.

Źródło: www.wybrzezegdansk.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube