Wyniki II rundy DMPJ. Dobry występ Wiktora Lamparta

pzm
Termin meczu w Pile, zmiana z MPPK i nowy zawodnik PSŻ Poznań
16 maja 2017
pawlicki-ppawlicki-skornicki0262
GKSŻ potwierdziła nowych zawodników. Wraca Skórnicki
17 maja 2017
Show all

Wyniki II rundy DMPJ. Dobry występ Wiktora Lamparta

ofajfer-thomsen-adamczak-kudriaszow2612

Za nami druga runda DMPJ. Za www.sportowefakty.wp.pl podajemy wyniki rund w Rzeszowie, Gorzowie i Gdańsku.

Wyniki rundy w Rzeszowie

I. Stal Rzeszów – 28
1. Wiktor Lampart 12 (3,3,3,3)
2. Patryk Wojdyło 9+2 (2*,2,3,2*)
3. Mateusz Rząsa 7+3 (2*,2*,1*,2*)

II. Lokomotiv Daugavpils – 26
16. Jewgienij Kostygow 11+2 (3,3,2*,3,)
17. Artjom Trofimow 5+3 (2*,1*,0,2*)
18. Oleg Michaiłow 10+1 (2,3,2*,3)

III. Grupa Azoty Unia Tarnów – 19
7. Patryk Rolnicki 12 (3,3,3,3)
8. Kacper Konieczny 3+1 (2*,1,0,)
9. Michał Nowiński 2 (1,0,1,)
24. Krystian Stefanów 2 (1,1)

IV. ROW Rybnik – 17
19. Lars Skupień 8 (u,3,2,3)
20. Dawid Jona 9+1 (1,3,3,2*)
21. Przemysław Giera 0 (0,w,t,0)

V. Speed Car Motor Lublin – 12

13. Kamil Brzeziński 7+1 (1,3,1*2)
14. Maciej Kuromonow 5 (0,2,2,1)
15. Brak zawodnika

NK. Arge Speedway Wanda Kraów – 9

4. Piotr Pióro 9 (1,2,3,3)
5. Brak zawodnika
6. Brak zawodnika

NK. KSM Krosno – 8
10. Kamil Tomaszowski 2 (w,2,w,-)
11. Brak zawodnika
12. Oskar Nocuń 6+1 (1*,2,2,1)

Wyniki rundy w Gorzowie

I. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 26:
16. Sebastian Niedźwiedź – 10+1 (1*,3,3,3)
17. Alex Zgardziński – 5+1 (t,3,2*,-)
18. Mateusz Burzyński – 7+2 (-,2*,2*,3)
27. Wojciech Pilarski – 4+1 (2,w,2*)

II-III. Cash Broker Stal Gorzów – 24:
1. Alan Szczotka - 8+1 (2*,-,3,3)
2. Rafał Karczmarz – 6 (3,0,3,-)
3. Hubert Czerniawski – 4 (3,-,1,w)
22. Kamil Nowacki – 6+3 (2*,2*,2*)

II-III. Betard Sparta Wrocław – 24:
13. Damian Dróżdż – 12 (3,3,3,3)
14. Oskar Bober – 6 (0,3,1,2)
15. Przemysław Liszka – 6+2 (1,2*,1,2*)

IV. Orzeł Łódź – 19:
19. Michał Piosicki – 9 (1,2,1,3)
20. Mateusz Błażykowski – 4+2 (d,0,2*,2*)
21. Jakub Miśkowiak – 6 (t,1,3,2)

V. Stal-Met Kolejarz Opole – 14:
4. Jarosław Krzywosz – 9 (1,3,3,2)
5. Kamil Kamiński – 1 (0,0,1,w)
6. Mateusz Pacek – 4+1 (1,2*,0,1)

VI. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – 12:
7. Marcel Studziński – 9 (3,2,3,1)
8. Jędrzej Zając – 3 (1,1,1,0)

*Kolejarz Rawicz – 8:
10. Marek Lutowicz – 6 (2,2,1,1)
11. Miłosz Wypior – 2 (d,1,1,0)

* drużyna z Rawicza nie była klasyfikowana

Wyniki rundy w Gdańsku

I Get Well Toruń – 28
13. Daniel Kaczmarek - 11 (3,2,3,3)
14. Igor Kopeć Sobczyński - 10+2 (2*,3,2*,3)
15. Marcin Kościelski - 7+3 (1,2*,2*2*)

II MRGARDEN GKM Grudziądz – 26
10. Kamil Wieczorek - 8+1 (3,3,0,2*)
11. Dawid Wawrzyniak - 10 (2*,2*,3,3)
12. Mike Trzensiok - 8 (t,3,2,3)
25. Mateusz Rujner - 0 (u)

III Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 23
1. Dominik Kossakowski - 11 (3,3,3,2)
2. Aureliusz Bieliński - 6+3 (2*,2*,1,1*)
3. Marcin Turowski - 6+1 (2*,1,3,0)

IV GTM Start Gniezno – 14
7. Damian Stalkowski - 0 (w,-,-,-)
8. Kevin Fajfer - 4 (1,0,2,1)
9. Patryk Fajfer – 10 (3,2,3,2)

Polonia Bydgoszcz – 10
4. Mateusz Jagła - 4 (0,2,1,1)
5. Patryk Sitarek - 6 (1,d,3,2)
6. Tomasz Orwat - 0 (-,-,-,-)

VI – Euro Finannce Polonia Piła – 9
19. Kacper Grzegorczyk – 5 (1,d,3,1)
20. Paweł Staniszewski – 4 (0,1,u,3)

VII Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – 8
16. Bartosz Tyras - 2 (u,0,w,2)
17. Mateusz Adamczewski - 6 (1,3,1,1)

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube