Wyniki MDMP. Wygrane Eko-Dir Włókniarza, Unii Tarnów i Ekantor.pl Falubazu

zdjęcie PZM
Składy drużyn na MDMP. Dzisiejsza runda w Łodzi odwołana
12 lipca 2016
str1
Polecamy Tygodnik Żużlowy numer 29
13 lipca 2016
Show all

Wyniki MDMP. Wygrane Eko-Dir Włókniarza, Unii Tarnów i Ekantor.pl Falubazu

foto

Dziś odbyły się trzy rundy MDMP. Wcześniej odwołano zawody w Łodzi. Rundy, które się odbyły zakończyły się wygranymi Eko-Dir Włókniarza, Unii Tarnów i Ekantor.pl Falubazu.

Wyniki podajemy za www.sportowefakty.wp.pl

RUNDA MDMP W GDAŃSKU

I Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - 45
5.
Artur Czaja - 13 (3,2,3,3,2)
6. Oskar Polis - 12 (2,3,2,3,2)
7. Michał Gruchalski - 11 (1,2,3,3,2)
8. Damian Dróżdż - 9 (1,3,0,2,3)

II MRGARDEN GKM Grudziądz - 36
9.
Marcin Nowak - 16 (2,2,1,3,2,2,3,1)E
10. Mike Trzensiok - 15 (3,3,2,3,2,2)
11. Patryk Fajfer - 5 (3,1,1,u,0,0)

III Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 31
1.
Dominik Kossakowski - 11 (2,2,3,1,3)
2. Dawid Wawrzyniak - 10 (3,1,2,d,3)
3. Aureliusz Bieliński - 3 (1,1,1,0,w)
4. Patryk Beśko - 8 (1,2,3,2,0)

IV Get Well Toruń - 8
13.
Igor Kopeć-Sobczyński - 2 (0,0,0,1,1,0,0)
14. Marcin Turowski - 2 (0,0,u,0,1,1)
15. Marcin Kościelski - 4 (d,u,0,1,1,1,1)

RUNDA MDMP W TARNOWIE

I. Grupa Azoty Start Unia Tarnów – 46
1. Arkadiusz Madej – 20 (2,3,3,3,3,3,3)
2. Patryk Rolnicki – 19 (2,2,3,3,3,3,3)
3. Kacper Konieczny – 7 (2,1,1,1,2,0)
4. brak zawodnika

II. Stal BETAD Leasing Rzeszów – 30
5. Grzegorz Bassara – 9 (1,1,3,u,1,3)
6. Patryk Wojdyło – 10 (w,1,2,2,2,2,1)
7. Mateusz Rząsa – 11 (2,2,w,2,3,d,2)
8. brak zawodnika

III. KM Cross Lublin – 11

13. Kamil Brzeziński – 5 (1,1,2,0,1)
14. Emil Peroń – 2 (0,0,w,1,1)
15. Krystian Włodarczyk – 4 (0,2,1,1,0)
16. Jakub Ryba – 0 (w,w,-,-,-)

Speedway Wanda Instal Kraków – 29 (niesklasyfikowana)
9. Edward Mazur – 16 (3,3,3,2,3,2,w)
10. brak zawodnika
11. Michał Nowiński – 13 (3,1,1,2,2,2,2)
12. brak zawodnika

RUNDA MDMP W PILE

I. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra45:
5. Alex Zgardziński – 11 (2,2,3,3,1)
6. Mateusz Burzyński – 10 (2,1,2,2,3)
7. Sebastian Niedźwiedź – 13 (2,3,3,3,2)
8. Arkadiusz Potoniec – 11 (2,3,1,3,2)

II. Fogo Unia Leszno40:
9. Dominik Kubera – 13 (3,3,2,2,3)
10. Bartosz Smektała – 14 (3,3,3,3,2*)
11. Daniel Kaczmarek – 11 (3,2,2,1,3)
12. Wiktor Lis – 2 (0,2,w,w,w)

III. Polonia Piła27:
1. Arkadiusz Pawlak – 8 (1,1,3,1,2)
2. Paweł Staniszewski – 3 (w,u,u,1,2)
3. Kacper Grzegorczyk – 6 (1,1,1,2,1)
4. Patryk Dolny – 10 (3,2,2,2,1)

IV. Kolejarz Opole5:
13. Kamil Kamiński – 1 (0,1,0,0,0)
14. Adrian Woźniak – 1 (1,0,0,w,u)
15. Tomasz Gąsior – 2 (1,0,1,0,0)
16. Tomasz Olczak – 1 (w,0,u,u,1)

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube