Wyniki środowych zawodów DMPJ w Rzeszowie i w Gdańsku

ROW Rybnik
ROW: Mamy! Łapcie najnowszy Rybnicki Magazyn Żużlowy
13 czerwca 2018
Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (składy)
14 czerwca 2018
Show all

Wyniki środowych zawodów DMPJ w Rzeszowie i w Gdańsku

ROW Rybnik

Za nami kolejne rundy DMPJ. W Rzeszowie wygrał ROW Rybnik, w Gdańsku drużyna Aforti Start Gniezno. Z powodu deszczu odwołano zawody w Krakowie.

Grupa B, runda w Rzeszowie

I. ROW Rybnik – 24 pkt
13. Lars Skupień – 9 (w,3,3,3)
14. Robert Chmiel – 10 (2,3,2,3)
15. Przemysław Giera – 5 (2,1,1,1)

II-III. Grupa Azoty Unia Tarnów – 21 pkt
7. Patryk Rolnicki – 8 (2,2,2,2)
8. Dawid Rempała – 3 (1,u,2,d)
9. Mateusz Cierniak – 10 (3,3,3,1)

II-III. forBET Włókniarz Częstochowa – 21 pkt
10. Adrian Woźniak – 4 (-,1,2,1)
11. Mateusz Świdnicki – 3 (0,2,-,1)
12. Bartosz Świącik – 5 (0,3,2,-)
25. Michał Gruchalski – 9 (3,3,3)

IV. Orzeł Łódź – 19 pkt
16. Mateusz Błażykowski – 4 (1,0,d,3)
17. Jakub Miśkowiak – 11 (3,3,3,2)
18. Maciej Kuromonow – 4 (1,1,2,0)

V. Stal Rzeszów – 18 pkt
1. Arkadiusz Potoniec – 10 (3,2,2,3)
2. Michał Curzytek – 2 (-,2,u,w)
3. Aureliusz Bieliński – 3 (0,-,1,2)
22. Mateusz Rząsa – 3 (2,1)

VI. Speed Car Motor Lublin – 16 pkt
19. Wiktor Lampart – 11 (3,2,3,3)
20. Emil Peroń – 5 (1,2,t,2)
21. Oskar Bober – NS

VII. KSM Krosno – 0 pkt
4. Daniel Bajor – NS
5. Krystian Stefanów – 0 (w,d,ns,ns)
6. Konrad Stec – NS

Grupa C, runda w Gdańsku

Aforti Start Gniezno – 25 pkt
4.
Norbert Krakowiak – 10+1 (2,2*,3,3)
5. Damian Stalkowski – 5+3 (1*,2*,2*,0)
6. Maksymilian Bogdanowicz – 10+1 (3,2*,3,2)
23. Szymon Szwacher – NS

II  Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 23 pkt
1.
Dominik Kossakowski – 11 (3,2,3,3)
2. Karol Żupiński – 8+1 (0,3,3,2*)
3. Marcin Turowski – 4+1 (u,2*,1,1)

III MRGARDEN GKM Grudziądz – 21 pkt
19.
Kamil Wieczorek – 12 (3,3,3,3)
20. Dawid Wawrzyniak – 7 (1,2,3,1)
21. Damian Lotarski – 2+1 (0,1*,w,1)
28. Filip Nizgorski – NS

IV Iveston PSŻ Poznań – 18 pkt
13.
Marek Lutowicz – 7 (3,3,0,1)
14. Jakub Osyczka – 4 (0,3,1,u)
15. Kevin Fajfer – 7+1 (2*,0,2,3)
26. Mateusz Adamczewski – NS

Get Well Toruń – 15 pkt
16.
Marcin Kościelski – 1+1 (1*,0,0,0)
17. Igor Kopeć-Sobczyński – 8+1 (2,1*,2,3)
18. Aleks Rydlewski – 0 (-,-,-,0)
27. Daniel Kaczmarek – 6 (2,3,1)

VI Euro Finannce Polonia Piła – 12 pkt
7.
Piotr Gryszpiński – 2 (2,0,0,0)
8. Patryk Fajfer – 5+1 (1,1*,1,2)
9. Paweł Staniszewski – 5 (1,0,2,2)

Niesklasyfikowana: Polonia Bydgoszcz – 11 pkt
10.
Tomasz Orwat – 7 (3,1,1,2)
11. Mateusz Jagła – 0 (ns,ns,ns,ns)
12. Kamil Pytlewski – 4+1 (0,1,2,1*)

Grupa A, runda w Krakowie – odwołana z powodu deszczu.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube