Zabawa w menedżera klubu niegroźnie uzależnia

Start Gniezno
Żużlowe gadżety Startu na WOŚP w Kłecku
9 stycznia 2018
Wybrzeże Gdańsk
Kolejne terminy przedsezonowych sprawdzianów Wybrzeża
10 stycznia 2018
Show all

Zabawa w menedżera klubu niegroźnie uzależnia

Sports Manager

Sport Manager to przeglądarkowa gra typu manager rozwijana przez polski zespół we współpracy ze środowiskiem sportu żużlowego, w tym działaczami i zawodnikami profesjonalnie uprawiających tę niezwykle widowiskową dyscyplinę sportu. Gra jako jedyna posiada licencję Żużlowej Reprezentacji Polski i jest wspierana przez Polski Związek Motorowy.

Gracz wciela się w menadżera własnego klubu wielosekcyjnego. Wprawdzie obecnie dostępna jest tylko sekcja żużlowa, ale już od lutego gracze otrzymają możliwość utworzenia także sekcji piłkarskiej. W trakcie gry musimy zadbać o wszystkie aspekty funkcjonowania klubu, począwszy od pozyskiwania i sprzedawania zawodników oraz ustalania im planów treningowych, aż po zarządzanie stadionem, pozyskiwanie sponsorów i pilnowanie finansów. Wszystkie mecze rozgrywane są na żywo podczas których gracze mają pełen wpływ na ich przebieg.

Właśnie zakończył się 11 sezon gry. Przez grę przewinęło się 7.000 miłośników menedżerów, którzy rozegrali niemal 110.000 meczów na żywo. Z tej okazji zapytaliśmy graczy o wrażenia z zabawy w menedżera klubu i pokusiliśmy się o stworzenie obrazu gry widzianym oczyma samych zainteresowanych. Warto tutaj zaznaczyć, że gra tak samo bawi zarówno 14-latków, jak i 40-latków.

– Mecze ligowe są bardzo emocjonujące i niejeden raz dopiero ostatni wyścig decyduje o wygranej. Ale największym atutem jest społeczność, która jest świetna, każdy żyje ze sobą w zgodzie i gdy tylko potrzebujesz pomocy czy rad dotyczących gry z chęcią pomogą – zauważa lejtecole (18 lat) z Rzeszowa. – Jest bardzo fajna atmosfera – potwierdza Rutek (35 lat) z Erfurtu. – Tak naprawdę nie musisz tego czasu aż tak dużo poświęcić, aby odnieść jakiś sukces – zaznacza zolki81 (36 lat) z Manchesteru. – Realistyczny silnik meczowy, który sprawia, że emocje podczas meczu są gwarantowane – wymienia największą zaletę gry robzi (36 lat) z Ostrowa Wlkp. – Pomijam tak oczywiste zalety jak gra online z przeciwnikiem w lidze czy podczas sparingów, które też rozgrywamy w dowolnym momencie bez konieczności wcześniejszego planowania ich – dorzuca Artt (44 lata) z Gorzowa Wlkp. – To co najlepsze w tej grze to nieprzewidywalność – zupełnie jak w rzeczywistości – stwierdza Gremlin (45 lat) z Leszna. – W poszczególnych ligach panuje wyrównany poziom, który sprawia, że można wygrać i przegrać z każdym, co nawiązuje do prawdziwego sportu – zauważa Adis (14 lat) z Gorzowa Wlkp. – Wciąga jak narkotyk i łatwo się uzależnić, ale jest to niegroźne uzależnienie – śmieje się darczello (47 lat) z Nowego Sącza.

W imieniu graczy zapraszamy do rozgrywki pod adresem: sportsmanager.wp.pl. Gra jest darmowa i nie wymaga instalowania czegokolwiek.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube