Zareklamuj się na Orle Łódź!

PGG ROW Rybnik Siergiej Łogaczow
Bilety na mecz z Unią można kupić w biurze PGG ROW-u, a od czwartku w sklepiku klubowym
21 sierpnia 2019
TŻ Ostrovia
W sobotę spotkanie z żużlowcami w Galerii Ostrovia
21 sierpnia 2019
Show all

Zareklamuj się na Orle Łódź!

Orzeł Łódź

- Oferujemy Państwu reklamę w programie na Mecz Narodów 15 września – czytamy na stronie Orła Łódź. – Cały nakład – 10 tysięcy egzemplarzy zostanie bezpłatnie rozdany kibicom na stadionie.

Oferta ze strony Orła Łódź. Chodzi o reklamę. Poniżej treść.

Na Mecz Narodów klub przygotowuje specjalny program meczowy, a jego elektroniczna wersja znajdzie się również na naszej stronie internetowej. W programie znajdą się sylwetki uczestników, informacje o imprezie, ciekawostki. Wszystko w kolorze i na wysokiej jakości papierze. Format programu to A4. Oferujemy Państwu niezwykle korzystną cenę za reklamę w programie:

Cała strona – 1000 złotych
Pół strony – 500 złotych
1/4 strony – 250 złotych

Podane ceny są kwotami netto.

Orzeł od kilkunastu lat buduje swój wizerunek marketingowy, a imprezy żużlowe gromadzą wyjątkowych kibiców. Na trybunach siadają całe rodziny i jest wyjątkowy klimat. Duży nakład programu, bezpłatne wydanie, to idealna okazja do zareklamowania swojej firmy i dotarcia do dużej grupy potencjalnych klientów. Mogą Państwo w ramach reklamy zawrzeć np. możliwość uzyskania dla posiadaczy programu rabatu na konkretny produkt lub usługę i w ten sposób bezpośrednio przekonać się później o zyskach płynących ze współpracy z klubem. Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty.

Wszystkich zainteresowanych zamieszczeniem swojego ogłoszenia prosimy o kontakt z działem marketingu – marketing@orzel.lodz.pl lub pod numerem telefonu: 735 915 701

Przykładowa okładka programu na jedno ze spotkań ligowych:

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube