Zespół Carrantuohill nagrał film z dedykacją dla żużlowców PGG ROW Rybnik

Orzeł Łódź
Orzeł Łódź już szykuje się na mecz z PGG ROW-em
17 lipca 2019
Unia Tarnów
Unia Tarnów: Świercz i Nater startowali we Wrocławiu
18 lipca 2019
Show all

Zespół Carrantuohill nagrał film z dedykacją dla żużlowców PGG ROW Rybnik

PGG ROW Rybnik

Rekin, klubowa maskotka PGG ROW-u, zagrała jedną z głównych „ról” w filmiku przygotowanym przez muzyków zespołu Carrantuohill, którzy w najbliższy weekend zagrają na popularnym czeskim festiwalu.

Filmik nie dość, że promuje to wydarzenie, to także został przygotowany ze specjalną dedykacją – od muzyków zespołu, którzy są wiernymi kibicami zielono-czarnych dla wszystkich zawodników klubu PGG ROW Rybnik, a szczególnie dla Siergieja Łogaczewa, który dochodzi do siebie po kontuzji. – Chcemy przed tą najważniejszą częścią ligowego sezonu pokazać żużlowcom z Rybnika, że jesteśmy z nimi – mówi Adam Drewniok, muzyk żorsko-rybnickiej formacji.

W sobotę 20 lipca rybnicki zespół Carrantuohill jedzie do czeskiego Plumlova zagrać koncert podczas „Festivalu Keltska Noc”. Organizatorzy imprezy poprosili ich, by w jakiś nietypowy sposób zapowiedzieli swój występ. – Zwykle zapowiadamy tak, że stajemy gdzieś pod zamkiem, jest fajny klimat i zapraszamy na koncert. Teraz postanowiliśmy zrobić to inaczej. Gramy w Czechach w ośrodku, który nazywa się Żralok, a to po czesku oznacza „rekin”. Pożyczyliśmy więc Rekina z klubu i zrobiliśmy swoją wersję „Szczęk” – mówi Adam Drewniok. – Przy okazji pozdrawiamy serdecznie wszystkich zawodników ROW-u, trzymamy za nich kciuki, za awans i życzymy Siergiejowi szybkiego powrotu na tor – dodaje.

FILMI ZNAJDZIECIE POD ADRESEM: https://www.facebook.com/Carrantuohill/videos/2910645348962224/

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube