Zgrupowanie kadry przebiega planowo

zdjęcie PZM
W połowie lutego poznamy kształt DMPJ
22 stycznia 2017
foto: Jarek Pabijanjarek.pabijan@wp.pltel +48 601 83 62 58
Fogo Power odkrywa karty. Trzech Polaków w składzie
23 stycznia 2017
Show all

Zgrupowanie kadry przebiega planowo

- ZUZEL - ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI  POLSKI

Kadra już trenuje w Szklarskiej Porębie. Spotkanie z mediami odbędzie się planowo, czyli w najbliższy czwartek. Trener Marek Cieślak wyjaśnia, że wszystko jest pod kontrolą.

Żużlowa kadra rozpoczęła zgrupowanie w Szklarskiej Porębie. Przemysław Pawlicki, Krystian Pieszczek,  Paweł Przedpełski, Grzegorz Zengota,  Janusz Kołodziej,  Oskar Bober, Maciej Janowski, Robert Chmiel, Daniel Kaczmarek, Rafał Karczmarz, Dominik Kubera, Bartosz Smektała, Kacper Woryna, Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Buczkowski, Krzysztof Kasprzak oraz Piotr Pawlicki, przez tydzień będą szlifować formę pod okiem Marka Cieślaka i Rafała Dobruckiego.

W niedzielny wieczór, opinię publiczną zelektryzowała wiadomość o zmianie planów dotyczących  treningów i spotkania zawodników z mediami. – W tym roku, zainteresowanie mediów obozem w Szklarskiej Porębie zdecydowanie wzrosło, w stosunku do lat ubiegłych. Należało dokonać minimalnych korekt organizacyjnych, aby zanadto nie ingerować w plany trenerów oraz stworzyć przedstawicielom mediów komfortowe warunki pracy, pozwalające maksymalnie wykorzystać ich pobyt w Szklarskiej Porębie. Zainteresowanie obozem reprezentacji Polski, to powód do radości – mówi rzecznik prasowy GKSŻ, Agnieszka Ratowska.

Słowa te potwierdza Marek Cieślak, który komentuje sytuację wprost z malowniczego terenu Dolnego Śląska: – Rozpoczęliśmy zgrupowanie kadry, jak co roku tradycyjnie, w Szklarskiej Porębie. Cieszymy się, że zainteresowanie ze strony mediów jest tak olbrzymie, co mas zaskoczyło i wprowadziło pewien element zamieszania, ale jesteśmy po to, aby z mediami współpracować. Na moment sytuacja wymknęła nam się spod kontroli, ale poukładaliśmy plany tak, aby nie zaburzyć systemu treningów a przedstawiciele mediów którzy wybierają się do nas, mogli realizować swoje plany.

Artykuł, który pojawił się wczoraj wieczorem, o tytule sugerującym problemy organizacyjno- komunikacyjne, okazał się być tekstem o przesadnym zabarwieniu, co komentuje trener Marek Cieślak:  – Jestem zdziwiony pewnymi publikacjami, gdyż bałaganu nie ma. Można mówić o zamieszaniu, bo przyjeżdża zdecydowanie więcej przedstawicieli mediów, co mnie akurat cieszy. O bałaganie nie ma mowy.

Przedstawiciele mediów spotkają się z zawodnikami w Szklarskiej Porębie w czwartkowe południe.

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube