Znamy skład na sezon 2018! Są trzy nowe twarze!

Andriej Karpow
Kolejny powrót do Rybnika. Andriej Karpow w ROW-ie!
14 listopada 2017
GTM Start Gniezno
Kontrakty w Gnieźnie podpisane. Jedna umowa warszawska
14 listopada 2017
Show all

Znamy skład na sezon 2018! Są trzy nowe twarze!

Hans Andersen

Znamy już skład Orła Łódź na sezon 2018. W drużynie, którą poprowadzi Janusz Ślączka, jest na ten moment 10 zawodników. Celem zespołu będzie walka o awans do PGE Ekstraligi.

Trzon składu z ubiegłego sezonu został zachowany. W Łodzi na kolejny sezon zostają: Rohan Tungate, Hans Andersen, Robert Miśkowiak, Aleksandr Łoktajew i Piotr Świderski. Juniorami będą w dalszym ciągu Jakub Miśkowiak i Mateusz Błażykowski. – Uważamy, że drzemie w nich spory potencjał. Każdy z wyżej wymienionych żużlowców ma rezerwy i jest w stanie jechać lepiej niż w minionych rozgrywkach. Na to właśnie liczymy – komentuje trener Janusz Ślączka.
W Łodzi pojawią się trzy nowe twarze. Największym wzmocnieniem powinien być duet Maksim Bogdanow – Norbert Kościuch. – Obaj w ubiegłym sezonie znaleźli się w czołowej dziesiątce rozgrywek. Wiążemy z nimi duże nadzieje – podkreśla prezes Witold Skrzydlewski. Do Orła dołączył również Josh Grajczonek, który startował w tym roku w Stali Rzeszów i osiągnął dwunastą średnią w pierwszej lidze.
- Większość naszych założeń na okres transferowy została zrealizowana. Myślę, że teraz drużyna jest kompletna i nie powinno być w niej słabych punktów. Konkurencja jest wprawdzie silna, ale uważam, że z każdym jesteśmy w stanie walczyć jak równy z równym. Cel jest jasny i zrobimy wszystko, żeby go zrealizować – podsumowuje Janusz Ślączka.
Kadra Orła Łódź na sezon 2018:
Seniorzy:
Rohan Tungate
Hans Andersen
Maksim Bogdanow
Aleksandr Łoktajew
Robert Miśkowiak
Norbert Kościuch
Josh Grajczonek
Piotr Świderski
Juniorzy:
Jakub Miśkowiak
Mateusz Błażykowski
Źródło (tekst i zdjęcie): www.orzel.lodz.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube