Żużlowa „Karuzela” z Car Gwarant Start Gniezno!

Orzeł Łódź stadion
Stanowisko prezesa Orła w sprawie budowy stadionu
13 marca 2018
Start Gniezno prace torowe
Kiedy wyjazd na tor? Aura wymusi kolejne zmiany?!
13 marca 2018
Show all

Żużlowa „Karuzela” z Car Gwarant Start Gniezno!

Start Gniezno akcja

W najbliższy piątek (16 marca) niepowtarzalna szansa, żeby spotkać się z częścią kadry Car Gwarant Start Gniezno we Wrześni! Żużlowcy beniaminka Nice 1 Ligi Żużlowej podobnie jak w ubiegłym roku tak i teraz pojawią się w Galerii Karuzela. Centrum handlowe mieszczące się przy ulicy Kolejowej 15 również w trakcie sezonu 2018 będzie partnerem czerwono-czarnych.

Początek spotkania, na które zapraszamy wszystkich kibiców z terenu Wrześni oraz okolic, o godzinie 15. Wezmą w nim udział kapitan czerwono-czarnych Mirosław Jabłoński oraz Marcin Nowak, a także młodzieżowiec Car Gwarant Start Gniezno – Norbert Krakowiak. Obecny będzie również menadżer sportowy Rafael Wojciechowski. 

plakat-karuzela2018-wrzesnia

Pamiątkowe zdjęcia, autografy, możliwość swobodnych rozmów z zawodnikami, a także wiele innych niespodzianek. Do zdobycia między innymi Karta Kibica CashBack oraz darmowe bilety dziecięce dla najmłodszych sympatyków czarnego sportu uczęszczających na mecze gnieźnieńskiego Startu. Akcja promocyjna wspólnie z United Chicken Września.

Z Galerii Karuzela zostanie także wyemitowana na żywo cotygodniowa audycja – magazyn żużlowy Start FM na antenie Radia Września 93,7 FM. Programu możecie posłuchać w każdy piątek pomiędzy godziną 15, a 16.

Zapraszamy do Galerii Karuzela – piątek, 16 marca, godzina 15.00!
Przyjdź i zakochaj się w czarnym sporcie!

Źródło: www.startgniezno.com

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube