Żużlowa rywalizacja bez motocykla. Czy to możliwe?

Memoriał Nazimka
Ważne informacje przed XXXI Memoriałem Eugeniusza Nazimka
19 lipca 2018
Stal Rzeszów Nazimek
Stal: Pamiątkowe medale w promocyjnej cenie!
19 lipca 2018
Show all

Żużlowa rywalizacja bez motocykla. Czy to możliwe?

Stal Rzeszów kreski

Rzeszowska Liga Kresek trwa w najlepsze! Kreski to komputerowa gra żużlowa, która mimo swojej prostoty i upływu lat ciągle cieszy się zainteresowaniem kibiców żużlowych. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy zawsze chcieli być żużlowcami, lecz z różnych powodów ich ścieżka życiowa potoczyła się inaczej.

Gracz ma za zadanie pokonać 4 okrążenia w jak najszybszym czasie, a przeszkodzić mu w tym mogą inni gracze, co wprowadza element rywalizacji. Tor przedstawiony jest „z lotu ptaka”, a zawodnicy na prostych, schematycznych motorach pozostawiają po sobie ślady, wyglądające jak kreski (stąd ta nazwa). Do dyspozycji mamy wiele torów różniących się geometrią, rodzajem materiału, co sprawia, że trenując na jednym można nauczyć się jego najszybszych ścieżek, przez co stanie się on naszym handicapem. W kreskach walka trwa przez cały bieg, a złe rozegranie pierwszego łuku wcale nie oznacza, że 3 punkty są nie do zdobycia. Warto dodać, że gra jest popularna również wśród żużlowców.

Od wielu lat corocznie w Rzeszowie organizowana jest Liga Kresek. Chętni do wzięcia w niej udziału tworzą u progu sezonu drużyny, dla których ustalany jest terminarz spotkań. W każdym miesiącu odbywa się jedna runda ligowa oraz indywidualne zawody cyklu GP. Zawody poprzedzają kwalifikacje a tor, na którym odbywają się eliminacje jest podawany z wyprzedzeniem, co umożliwia każdemu zainteresowanemu awansem do zawodów trening w domowych warunkach.

Do zabawy można dołączyć w każdym momencie, najbliższa okazja będzie już jutro tj. 20.07.2018 o godzinie 20:00. Zawody odbywają się w Pub Victoria na ulicy Rejtana w Rzeszowie. Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił, bądź zobaczyć jak wyglądają zmagania ligi, skontaktuj się z organizatorami Rzeszowskiej Ligi Kresek poprzez adres mailowy lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Linki podano poniżej.

Kreski to wspaniała zabawa, mocna dawka adrenaliny oraz sportowa rywalizacja, której oczekuje każdy kibic żużlowy.

RZESZOWSKA LIGA KRESEK

Najbliższy termin zawodów :

20.07.2018 godz. 20:00

Pub Victoria ul. Rejtana

https://www.facebook.com/gumi.sport

https://www.facebook.com/groups/430507730346214/

gumi.sport@gmail.com

Źródło: www.stal.rzeszow.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube