Żużlowcy Wybrzeża ostro pracują na obozie

12278273_10207218678098178_138321920_n
Znamy cały kalendarz SEC 2016. Finał w Rybniku
13 stycznia 2016
ppawlicki-gollob0321
Gollob na blogu: Barcelona moja miłość. Pomoże mi wrócić
13 stycznia 2016
Show all

Żużlowcy Wybrzeża ostro pracują na obozie

gdansk

Dziś żużlowcy Wybrzeża Gdańsk mają aż trzy treningi oraz dodatkowo zabieg w kriokomorze. Na razie zgrupowanie przebiega po myśli trenera Grzegorza Dzikowskiego.


Za zawodnikami Wybrzeża dwa dni wspólnych zajęć. W poniedziałek poza treningami, żużlowcy przeszli szereg testów – najpierw w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, później dodatkowo beep-test. Wtorek był już dniem typowo treningowym. W pełni treningów nie uczestniczy jeszcze wracający do zdrowia Krzysztof Jabłoński. - Nikt się nie wyróżnia. Ciężko określić formę zawodników, to dopiero początek obozu. Jak na styczeń wszystko jest w normie i wszyscy są na dobrym poziomie, aczkolwiek widać pewne braki. Zostało dużo czasu do startu ligi - powiedział Grzegorz Dzikowski.

Dzisiejszy dzień jest dla gdańskiej drużyny wyjątkowo intensywny. O godzinie 10 rano żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża pobiegli do Rozewia. Na godzinę 15:00 przewidziana jest siłownia, a następnie o 17 rozpoczną się zabiegi w kriokomorze. Dzień zakończą ćwiczenia na basenie.

Od pierwszego dnia obozu uczestniczą w nim Krzysztof Jabłoński, Oskar Fajfer, Kamil Brzozowski, Renat Gafurov, Anders Thomsen, Eduard Krcmar, Dominik Kossakowski i Aureliusz Bieliński. Ponadto z zespołem pojechał szukający klubu Tomasz Chrzanowski, który w poprzednich sezonach na podobny obóz pojechał gościnnie wraz z Betardem Spartą Wrocław. Przeziębiony Linus Sundstroem, po konsultacji z trenerem, dojedzie do kolegów z zespołu za kilka dni, a Patryk Beśko będzie dojeżdżał na zabiegi w kriokomorze. Na obóz nie przyjedzie natomiast Magnus Zetterstroem, którego nieobecność jest usprawiedliwiona.

Źródło: www.wybrzezegdansk.pl

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube