Żużlowe miasteczko kibica w Lublinie

dav
Sports Manager na rekordowych targach gier komputerowych
12 października 2017
foto: Jarek Pabijanjarek.pabijan@wp.pltel +48 601 83 62 58
Złoto „leży” na torze
12 października 2017
Show all

Żużlowe miasteczko kibica w Lublinie

Miasteczko Lublin

14 października na Stadionie MOSiR-u Bystrzyca, przy Alejach Zygmuntowskich 5 w Lublinie, odbędzie się finałowa runda cyklu Speedway Euro Championship. Oprócz sportowych emocji na kibiców czeka utworzone w pobliżu Aqua Lublin żużlowe miasteczko kibica, które z okazji finału mistrzostw Europy wygląda imponująco.

Zmagania najlepszych żużlowców „Starego Kontynentu” rozpoczną się w sobotę o godzinie 18:30, ale organizatorzy zachęcają kibiców do pojawienia się w okolicach Aqua Lublin już o godzinie 16:00. Właśnie wtedy, wystartuje żużlowe miasteczko kibica, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Poniżej znajdują się informacje dotyczące stref, które pojawią się w miasteczku kibica:

Manta & Media Markt - stanowisko partnera technologicznego SEC. Tutaj coś dla siebie znajdą zarówno fani multimediów (promocja produktu Power Audio Karaoke oraz telewizorów). Ponadto, Manta wspólnie z Media Markt przygotowała mnóstwo gadżetów dla młodych, jak i starszych kibiców żużla.

Nice - jeden ze sponsorów cyklu Speedway Euro Championship przygotował specjalną furgonetkę, w której będzie można zapoznać się ze wszystkimi technicznymi aspektami produktów firmy Nice. Ponadto w namiocie firmy, będzie można pograć m.in. w piłkarzyki.

Fotobudka - uczestnictwo w Miasteczku Kibica trzeba uwiecznić popularnym „selfikiem”. Jeśli jednak ktoś będzie miał ochotę na zdjęcie w formie fizycznej, to zapraszamy do Fotobudki Lublin, gdzie każdy kibic znajdzie coś dla siebie.

Mania Skakania - potężna i najnowocześniejsza trampolina o wymiarach 100m2! Fenomenalna atrakcja dla najmłodszych fanów speedwaya przygotowana przez Manię Skakania. Tego punktu Miasteczka z pewnością nie można przegapić.

Crossfit box – coraz bardziej popularne zajęcia typu crossfit trafiają również do Miasteczka Kibica przed wielkim finałem SEC w Lublinie. Chcesz się sprawdzić? Jesteś pewien, że przejdziesz tor przeszkód bez problemu? Stanowisko Crossfit Czechów czeka właśnie na Ciebie.

LMS Merchandise – oficjalny sklep LetsMakeSpeedway, w którym do kupienia będą gadżety oraz ubrania LMS.

FreeeArt – Konkurs wiedzy o żużlu, stoisko do gry w niezapomniane „kapsle” oraz coś dla fanów multimediów – stanowisko Xbox Kinect. To wszystko w namiocie firmy Freeeart.

Sesje autografowe pod namiotem LetsMakeSpeedway – zawsze marzyłeś, żeby zdobyć autograf swojego ulubionego zawodnika? Z okazji finałowej rundy SEC, będziesz miał podwójną szansę. Organizatorzy zaplanowali dwie sesje autografowe. W pierwszej z nich wezmą udział zawodnicy miejscowego Motoru Lublin, z kolei w drugiej sesji dostępni dla kibiców będą zawodnicy z czołowej czwórki cyklu Speedway Euro Championship.

17:15 Daniel Jeleniewski, Paweł Miesiąc, Oskar Bober, Stanisław Burza, Emil Peroń

17:30 Andzejs Lebedevs, Vaclav Milik, Andreas Jonsson, Artem Laguta

Bilety na wielki finał SEC są jeszcze w sprzedaży. Wejściówki można nabyć dziś na stadionie, w kasie głównej, od godz. 15 do godz. 19. W piątek, sprzedaż prowadzona będzie od godz. 11 do godz. 19. W dniu zawodów, w sobotę, sprzedaż na stadionie prowadzona będzie od godziny 11. Bilety zakupić można także za pośrednictwem portalu sprzedażowego Eventim.pl: www.bit.ly/SEC_final_Lublin_tickets lub w sieci salonów Empik, MediaMarkt oraz punktach STS. Transmisję z zawodów przeprowadzi stacja Eurosport. Wszystkie bilety zakupione na pierwotny termin finału SEC zachowują ważność.

Ceny biletów:

Normalny 55 PLN

Ulgowy 40 PLN

Program zawodów: 10 PLN

Lista startowa finałowej rundy SEC, Lublin, 14.10

 1. #507 Krzysztof Kasprzak (Polska)
 2. #58 Mateusz Szczepaniak (Polska)
 3. #84 Martin Smolinski (Niemcy)
 4. #91 Kenneth Bjerre (Dania)
 5. #129 Andzejs Lebedevs (Łotwa)
 6. #9 Andrey Kudryashov (Rosja)
 7. #13 Vaclav Milik (Czechy)
 8. #2 Artem Laguta (Rosja)
 9. #59 Przemysław Pawlicki (Polska)
 10. #19 Jurica Pavlic (Chorwacja)
 11. #16 Daniel Jeleniewski (Polska)
 12. #52 Michael Jepsen Jensen (Dania)
 13. #66 Leon Madsen (Dania)
 14. #100Andreas Jonsson (Szwecja)
 15. #177 Mikkel Bech (Dania)
 16. #44 Kacper Gomólski (Polska)
 17. Oskar Bober (Polska)
 18. Paweł Miesiąc (Polska)

Miasteczko Lublin szczegoly

Dodaj komentarz

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube