a-grodzki
Grodzki: Typowanie wyników to jak wróżenie z fusów
2 stycznia 2017
14232984_1199483233476558_176402205715871694_n
Zajęcie miejsca w czołowej dziesiątce byłoby czymś wyjątkowym
2 stycznia 2017
Show all

Z życia Sports Managera (3)

Mecz(1)

Ledwie kilka godzin mamy Nowy Rok, a wielu managerów Sports Managera w szampańskich nastrojach było już po 5 kolejce nowego sezonu. Liga 1.1 nadal pod dyktando aktualnego mistrza. Lwy Częstochowa od początku sezonu kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa i wygląda na to, że ich manager łatwo złota nie odda. Ba! Niektórzy eksperci zastanawiają się czy straci jakieś punkty, bo z meczu na mecz ci złoci medaliści z poprzedniego sezonu wyglądają na mocniejszych i odnoszą kolejne przekonywujące zwycięstwa.

– Kolejny sezon i kolejne pozytywne zaskoczenie. W Nowy Rok wkraczamy w iście szampańskich nastrojach. Muszę tu podziękować swoim zawodnikom, którzy tworzą zgrany kolektyw. Nawet, gdy jeden ma słabszy dzień to koledzy potrafią godnie go zastąpić – twierdzi zadowolony SonGoku18.

W lidze 2.1 dominatorem jest drużyna Zakopower. Jak do tej pory wszystkie mecze w tym sezonie. Wygrywa ze sporą łatwością. U ich nietuzinkowego managera Darczello aż czuć wysoką pewność w siłę swojej drużyny. – Powiem, że liczyłem na wygraną z GKM Grudziądz, ale nie na rzeź. Miłe uczucie (wygrana z wiceliderem 69:21), ale to tylko sport, a więc każdy wynik jest możliwy. Teraz czekają mnie ciężkie wyjazdy. Ale rok kończę w bardzo dobrym nastroju, pokonać tak bardzo mocny zespół to niezła satysfakcja – cieszy się Darczello.

Reszta ekip łatwo się nie podda, ale już widać, że miedzy nimi będzie zażarta walka do końca sezonu. Potwierdzeniem tego jest miniona kolejka, która przysporzyła wiele emocji gdyż w dwóch meczach padły wyniki 46:44. Również w lidze 2.2 znajduje się drużyna, która do tej pory nie zaznała porażki. Jednak manager Immigrants Woytek Woycieszek tonuje nastroje. – Co prawda rok się kończy, jednak sezon wciąż trwa. Przed nami trzy bardzo ważne mecze. Dopiero po nich będę mógł ocenić drużynę i o ile utrzymamy się na miejscu premiowanym awansem, uznam odczucia za pozytywne – ostrożnie podchodzi do tematu awansu Woytek Woycieszek.

W pozostałych meczach dużą role odgrywa miejsce rozgrywania spotkania. Każda drużyna jest bardzo mocna na swoim domowym torze. Wyjątkiem jest tutaj City Super Heroes, któremu nie udało się jeszcze wygrać żadnego meczu.

A jakie odczucia towarzyszyły managerom z niższych lig, którzy Nowy Rok witali na fotelu lidera?

Kamil – FC OWCZARKI – liga 3.1: <i>Bardzo miłe uczucie. Jestem bardzo szczęśliwy</i>.

paulr9 – UPADŁE ANIOŁY – liga 3.4: <i>Jest fantastycznie. Nie zapominajmy jednak ze to dopiero początek, liga się dopiero zaczyna i przed nami jeszcze sporo meczów, a chętnych na tą pozycję jest kilku</i>.

Robert Grudziądz– Robert Grudziądz- liga 4.1: <i>Udało się zbudować skład oparty o jednego seniora, świetnych dwóch juniorów, a reszta dokłada punkty potrzebne do zwycięstw. Na razie nie popadamy w hura optymizm, musimy dalej pracować z zawodnikami, bo sezon jeszcze długi</i>.

dami012 – Polonia Piła – liga 4.2: <i>Zaskoczenie. Po pierwszym meczu i przegranej myślalem, że będzie dużo gorzej</i>.

B.H – Motor Maxim – liga 4.4: <i>Super, bo w drużynie jest fajnie i luz. Mamy team spirit! Przed nami bardzo ważny mecz z drużyną VFB, która jest druga w tabeli. To będzie hit. My nie będziemy odpuszczać. Chcemy awansować!</i>

Adam – Speedway Gdańsk – liga 4.7: <i>Uczucie fajne, ale tak się zastanawiam czy więcej w tym przypadku czy też mojej wiedzy</i>.

Ciekawie też na rynku transferowym w ostatnim tygodniu starego roku. Noworoczny prezent sprawił sobie manager Daniol. Postanowił wzmocnić swoją drużynę KŻ Petarda Rzeszów kupując Einara Axelssona z klubu Vargarna Przeworsk za 620.000 EUR. Interesującymi transferami są także Cezary Wilczek z Polski Spirytus do West Thorn za 430.000 EUR oraz Oliwier Durman z Polonia Warszawa do RKM za 410.000 EUR.

Liczba klubów, które zbankrutowały wzrosła do 28. Na dzień 31.12.2016 r. zarejestrowanych graczy Sports Manager miał 1682.

Wraz z nowym sezonem managerowie decydowali się na wybór sponsorów generalnych swoich drużyn. Najkorzystniejsze oferty wybierali pośród propozycji: <a href=”http://maff.pl/”>Maff</a>, <a href=”http://sportowefakty.wp.pl/”>WP SportoweFakty</a>, <a href=”http://sferasportu.pl/”>Sfera Sportu</a>, <a href=”http://www.akbiphotos.pl/”>akbi photos</a> oraz <a href=”http://www.wizytadomowa.pl/”>WizytaDomowa.pl</a>.

Sports Manager w najbliższej przyszłości czeka sporo nowości. W projekcie możliwych zmian są:
– mecze towarzyskie staną się meczami rankingowymi
– rozgrywki rankingowe z rankingiem dziennym, tygodniowym, sezonowym i globalnym wraz z nagrodami i odznakami
– skrócenie kadry zespołów do 12 zawodników
– akademia sportowa z prawdziwego zdarzenia wraz z rozgrywkami ligi juniorów.

W imieniu graczy zapraszamy do gry: <a href=”http://sportsmanager.wp.pl”>http://sportsmanager.wp.pl</a>. Gra jest darmowa i nie wymaga instalowania czegokolwiek.

Roberto

Dodaj komentarz

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube