Jestem bardzo zadowolony z tego, jak wyszedł mi ostatni mecz w Grudziądzu. Jeśli ludzie modlili się, żebym przegrywał starty to znaczy, że coś ruszyło – pisze Tomasz Gollob na blogu na speedway24.com.Read More
– Start w Warszawie to dla nas duża sprawa, ale podchodzimy do tego na zupełnym luzie – mówi Sławomir Dudek, ojciec Patryka. Jego syn na PGE Narodowym pojedzie z przychodnią dziką kartą.Read More