/ /

Za nami okno transferowe. Poniżej prezentujemy składy drużyn eWinner 1. Ligi. ROW Rybnik jeszcze bez trenera, ale to jedyny w tej chwili wakat w klubach pierwszej ligi.

Kadra Stelmet Falubazu Zielona Góra

Seniorzy: Krzysztof Buczkowski, Max Fricke, Piotr Protasiewicz, Rohan Tungate

U-24: Jan Kvech*, Damian Pawliczak*, Mateusz Tonder*

Juniorzy: Fabian Ragus, Dawid Rempała, Nile Tuft

Trener: Piotr Żyto

Kadra Cellfast Wilków Krosno

Seniorzy: Andrzej Lebiediew, Vaclav Milik, Tobiasz Musielak, Mateusz Szczepaniak

U-24: Rafał Karczmarz*, Marko Lewiszyn*

Juniorzy: Franciszek Karczewski, Patryk Nater, Kacper Przybylski, Aleks Rydlewski, Krzysztof Sadurski

Menadżer: Michał Finfa, trener: Ireneusz Kwieciński

Kadra ROW-u Rybnik

Seniorzy: Andreas Lyager, Siergiej Łogaczow, Krystian Pieszczek, Grzegorz Zengota

U-24: Leon Flint*, Patryk Wojdyło*

Juniorzy: Lech Chlebowski, Przemysław Giera, Seweryn Grabarczyk, Kacper Tkocz, Paweł Trześniewski, Błażej Wypior

Trener: vacat

Kadra Zdunek Wybrzeża Gdańsk

Seniorzy: Adrian Gała, Jakub Jamróg, Rasmus Jensen, Thomas Joergensen, Wiktor Kułakow

U-24: Piotr Gryszpiński*, Drew Kemp*, Wiktor Trofimow jr*

Juniorzy: Marcel Krzykowski, Kamil Marciniec

Menadżer: Eryk Jóźwiak

Kadra Abramczyk Polonii Bydgoszcz

Seniorzy: Kenneth Bjerre, Daniel Jeleniewski, Adrian Miedziński, Matej Zagar

U-24: Roman Lachbaum, Oleg Michaiłow*

Juniorzy: Hubert Gąsior, Bartosz Głogowski, Przemysław Konieczny, Wiktor Przyjemski

Menadżer: Krzysztof Kanclerz, trener: Jacek Woźniak

Kadra Orła Łódź

Seniorzy: Niels Kristian Iversen, Norbert Kościuch, Brady Kurtz, Timo Lahti, Marcin Nowak

U-24: Luke Becker*, Tom Brennan*, Ben Ernst*, Michał Gruchalski, Jack Thomas*

Juniorzy: Nikodem Bartoch, Mateusz Dul, Aleksander Grygolec, Oskar Kołak, Jakub Sroka

Trener: Adam Skórnicki

Kadra Aforti Startu Gniezno

Seniorzy: Oskar Fajfer, Michael Jepsen Jensen, Peter Kildemand, Ernest Koza, Antonio Lindbaeck, Zbigniew Suchecki

U-24: Nick Agertoft*, Philip Hellstroem-Baengs*, Romano Hummel*, Szymon Szlauderbach*

Juniorzy: Mikołaj Czapla, Kacper M. Grzelak, Mateusz Jabłoński, Marcel Studziński, Szymon Szwacher

Menadżer: Błażej Skrzeszewski

Kadra Trans MF Landshut Devils

Seniorzy: Dimitri Berge, Tobias Busch, Kai Huckenbeck, Erik Riss, Martin Smolinski

U-24: Michael Haertel, Mads Hansen*

Juniorzy: Norick Bloedorn, Erik Bachhuber, Mario Niedermeier

Menadżer: Klaus Zwerschina, Sławomir Kryjom

*Gwiazdką oznaczeni zawodnicy, którzy mogą startować również na pozycji U-23.

eWinner 1. Liga Żużlowa

MDrużynaMPMP
1---
2---
3---
4---
5---
6---
7---
8---

Najbliższa runda

Orzeł Łódź

VS

ROW Rybnik
10 kwietnia 2022
Zdunek Wybrzeże Gdańsk

VS

Cellfast Wilki Krosno
Trans MF Landshut Devils

VS

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
10 kwietnia 2022
Stelmet Falubaz Zielona Góra

VS

Aforti Start Gniezno
10 kwietnia 2022

Aktualności

Spotkanie prezesów 2. Ligi Żużlowej
26 stycznia 2022
Piotr Protasiewicz, żużlowiec wyjątkowy, świętuje 47. urodziny
25 stycznia 2022
Gwiazda Apatora ma swojego faworyta w drugiej lidze
25 stycznia 2022