/ /

Koniec współpracy z firmą eWinner. “To były bardzo owocne trzy lata”

Główna Komisja Sportu Żużlowego informuje, że firma eWinner nie będzie już sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej. Władze centrali prowadzą obecnie rozmowy z innymi podmiotami, które mogłyby pojawić się w nazwie rozgrywek.

– Możemy potwierdzić, że umowa z eWinnerem nie zostanie przedłużona. Z tego miejsca chcemy bardzo podziękować przedstawicielom firmy za trzy lata bardzo owocnej współpracy. W naszym przekonaniu wspólnymi siłami sprawiliśmy, że w ostatnich sezonach rozgrywki weszły na jeszcze wyższy poziom. Jesteśmy naprawdę zadowoleni i mamy nadzieję, że podobne odczucia ma druga strona – mówi Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ.

Kto będzie zatem sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej? Tego na razie nie wiadomo. – Możemy zdradzić, że rozmowy z zainteresowanymi firmami trwają. Na razie to wstępny etap negocjacji i trudno powiedzieć, jakie będą efekty. Czas pokaże, ale będziemy o tym informować na bieżąco – tłumaczy Fiałkowski.

Przypomnijmy, że firma eWinner została sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej w kwietniu 2020 roku. Współpraca z bukmacherem miała nie tylko wymiar finansowy. Podpisana przed trzema laty umowa gwarantowała także przeprowadzenie wielu działań, które przyczyniły się do promocji pierwszej ligi na niespotykaną do tej pory skalę.

1. Liga Żużlowa

MDrużynaMPMP
1---
2---
3---
4---
5---
6---
7---
8---

Najbliższa runda

Abramczyk Polonia Bydgoszcz

VS

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk

VS

Arged Malesa Ostrów Wlkp.
ROW Rybnik

VS

Stelmet Falubaz Zielona Góra
SpecHouse PSŻ Poznań

VS

Trans MF Landshut Devils
9 kwietnia 2023

Aktualności

Piotr Protasiewicz w liczbach. Tak prezentuje się legenda
23 marca 2023
Znakomita frekwencja podczas Kryterium Asów? Wszystko na to wskazuje!
23 marca 2023
Ofensywna Orła Łódź. Tak chcą zapełnić stadion i zarobić milion
22 marca 2023