/ /

Aktualności 2. liga żużlowa

26
sty

Spotkanie prezesów 2. Ligi Żużlowej

Na dzisiejszym spotkaniu prezesów 2. Ligi Żużlowej, po zapoznaniu się z propozycjami, podjęto decyzję o kontynuowaniu rozmów przez GKSŻ z oferentami w zakresie praw telewizyjnych . Można jednak powiedzieć ze raczej na pewno telewizja zagości na stadionach żużlowych 2. ligi w roku 2022. – Wszyscy na spotkaniu byli ogromnie zaskoczeni fałszywymi informacjami w zakresie wyboru...
25
sty

Gwiazda Apatora ma swojego faworyta w drugiej lidze

– Metalika Recycling Kolejarz Rawicz, to mój typ do wygrania drugiej ligi – mówi Mirosław Kowalik, wychowanek Apatora Toruń i jedna z legend tego klubu.
22
sty

Przewodniczący GKSŻ o 2. Lidze Żużlowej. Ważne słowa

– Znam, bo mam do tego prawo, kontrakty w drugiej lidze i mogę powiedzieć, że wiele z nich daje możliwość zawodniczego rozwoju. W przeszłości też nie było z tym tak źle, jak się mówiło, ale po ostatnim oknie transferowym nastąpiła znacząca poprawa – mówi Piotr Szymański, przewodniczący GKSŻ.
13
sty

Polonia Piła ma liderów i ambitne plany. Trwają poszukiwania juniorów

Artur Mroczka i Tomas Jonasson, to według Andrzeja Matkowskiego, kierownika klubu Polonii Piła, powinni być zawodnicy, którzy będą ciągnąć wynik zespołu w sezonie 2022. A celem jest miejsce w czwórce.
11
sty

Prezes Unii Tarnów o sztabie szkoleniowym Jaskółek

– Paweł Baran na pewno będzie w sztabie szkoleniowym Unii Tarnów na sezon 2022. Natomiast nazwisko nowego trenera poznamy w ciągu kilku dni – mówi Grzegorz Habel, pełniący obowiązki prezesa Unii Tarnów.
08
sty

Dlaczego eWinner 1. Liga i 2. Liga Żużlowa kończą przed PGE Ekstraligą?

Od kilku tygodni znamy terminarze eWinner 1. Ligi i 2. Ligi Żużlowej na sezon 2022. Bardziej uważni kibice z pewnością zdążyli zauważyć, że w przyszłym roku runda zasadnicza w niższych klasach rozgrywkowych zostanie zakończona nieco szybciej niż w PGE Ekstralidze. Dlaczego?
06
sty

Mistrz Polski chwali nowe porządki w Kolejarzu Rawicz

– Jestem bardzo zadowolony z tego, że tu trafiłem. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz, to klub poukładany z głową – mówi Daniel Kaczmarek, nowy nabytek drugoligowca.
22
gru

Poznaliśmy pełen #Terminarz 2. Ligi Żużlowej

Wszystko jest już jasne. Poniżej przedstawiamy pełen terminarz 2. Ligi Żużlowej na sezon 2022. TERMINARZ DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW II LIGI 2022 1 runda sobota, 9 kwietnia 2022 / niedziela, 10 kwietnia 2022 Tarnów – Poznań Piła – Rawicz Rzeszów – Opole Daugavpils – pauzuje 2 runda sobota, 16 kwietnia 2022 / niedziela, 17 kwietnia 2022 Rawicz...
22
gru

Jest terminarz pierwszej kolejki 2. Ligi Żużlowej!

9 kwietnia ruszą rozgrywki 2. Ligi Żużlowej. Hitem tej kolejki będzie starcie Texom Stali Rzeszów z OK Bedmet Kolejarzem Opole.
15
gru

Piotr Szymański: Za chwilę ogłosimy konkurs ofert na pokazywanie meczów drugiej ligi

Przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański mówi o drugiej lidze mocnej, jak nigdy i o tym, dlaczego tak to wygląda. Podaje dwa ważne powody.
14
gru

Prawnik GKSŻ o licencjach: Nie ma powodu do zmartwień

Łukasz Szmit z Zespołu ds. Licencji dla klubów mówi o zakończonym 13 grudnia procesie. Wyjaśnia, dlaczego tyle klubów dostało licencje warunkowe i odpowiada na pytanie, czy jest to powód do zmartwień.
13
gru

Jest decyzja Zespołu ds. Licencji dla klubów

Są decyzje zespołu licencyjnego. Jedynie Wolfe Wittstock dostało odmowę. Pozostałe kluby otrzymały licencje zwykłe lub warunkowe.
1 2 3 43

eWinner 1. Liga Żużlowa

MDrużynaMPMP
1---
2---
3---
4---
5---
6---
7---
8---

Najbliższa runda

Orzeł Łódź

VS

ROW Rybnik
10 kwietnia 2022
Zdunek Wybrzeże Gdańsk

VS

Cellfast Wilki Krosno
Trans MF Landshut Devils

VS

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
10 kwietnia 2022
Stelmet Falubaz Zielona Góra

VS

Aforti Start Gniezno
10 kwietnia 2022

Aktualności

Spotkanie prezesów 2. Ligi Żużlowej
26 stycznia 2022
Piotr Protasiewicz, żużlowiec wyjątkowy, świętuje 47. urodziny
25 stycznia 2022
Gwiazda Apatora ma swojego faworyta w drugiej lidze
25 stycznia 2022