/ /

Aktualności eWinner 1. liga żużlowa

22
wrz.

Ważna zmiana w polskim żużlu! Psycholog do dyspozycji zawodników

Od września 2021 Polski Związek Motoru oferuje profesjonalne wsparcie psychologiczne dla zawodników sportu żużlowego. To efekt umowy podpisanej z Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznym w Poznaniu.
22
wrz.

Prezes Abramczyk Polonii o finale eWinner 1. Ligi: Wygrają ostrowianie, bo mają wyrównany skład

W niedzielę rozpocznie się walka w finale eWinner 1. Ligi. Arged Malesa Ostrów zmierzy się z Cellfast Wilkami Krosno. Jakie rozstrzygnięcia w walce o awans do PGE Ekstraligi przewidują przedstawiciele innych ekip? Na początek zapraszamy do zapoznania się z prognozą Jerzego Kanclerza.
22
wrz.

Tomasz Gapiński: Chcemy awansować do PGE Ekstraligi i spróbować sił z najlepszymi

W niedzielę pierwsze finałowe spotkanie eWinner 1. Ligi. Tomasz Gapiński z zespołu Arged Malesa mówi, że jego drużyna chce wygrać i spróbować swoich sił z najlepszymi. – Wpierw trzeba jednak pokonać Wilki, a to nie będzie łatwy dwumecz – uważa Gapiński.
21
wrz.

Dlaczego Arged Malesa awansowała do finału eWinner 1. Ligi

Jacek Frątczak wylicza powody, które sprawiły, że Arged Malesa Ostrów znalazła się w finale eWinner 1. Ligi.
21
wrz.

Piotr Szymański dla polskizuzel.pl: Transfery zmieniły Wilki, natomiast Arged Malesa to drużyna z potencjałem

Piotr Szymański, przewodniczący GKSŻ mówi o finale eWinner 1. Ligi, obawach dotyczących beniaminka, Stelmet Falubazie i finansowym doinwestowaniu PGE Ekstraligi, które nie powinno zaszkodzić pierwszej lidze.
21
wrz.

Sukces Cellfast Wilków zaczął rodzić się po pierwszej kolejce. Zimny prysznic był kluczowy

Cellfast Wilki Krosno są rewelacją sezonu 2021. Beniaminek eWinner 1. Ligi awansował do wielkiego finału rozgrywek, w którym zmierzy się z Arged Malesą Ostrów. Co złożyło się na wielki sukces drużyny?
20
wrz.

Telemetria, czyli pomoc, ale nie wykładnik

Testowany w ciągu ostatnich dwóch lat system telemetrii był w bieżącym sezonie nieodłączną częścią meczów PGE Ekstraligi. Początkowo efekty jego działania można było obserwować na wybranych meczach sezonu zasadniczego. W fazie play off jest już jednak stosowany powszechnie i tak ma pozostać. Przesądzone jest bowiem wykorzystywanie tej techniki na każdym meczu PGE Ekstraligi od sezonu...
20
wrz.

Cellfast Wilki mają plan na mecz w Ostrowie. Będzie trening poza Krosnem

W niedzielę pierwszy finał eWinner 1. Ligi. Arged Malesa Ostrów podejmie Cellfast Wilki Krosno. W szeregach beniaminka panuje pełna mobilizacja. Działacze i sztab szkoleniowy wiedzą już, jak będą przygotowywać się do pierwszej batalii, która zdecyduje o awansie do PGE Ekstraligi.
19
wrz.

Oskar Fajfer najlepszy w Gdańsku!

Oskar Fajfer Indywidualnym Mistrzem eWinner 1. Ligi. Zawodnik Aforti Startu Gniezno w biegu finałowym pokonał Patricka Hansena, Jakuba Jamroga i Michaela Jepsena Jensena. Ten ostatni był liderem po fazie zasadniczej.
17
wrz.

Indywidualne Mistrzostwa 1. Ligi: Tak było rok temu

W niedzielę na torze w Gdańsku zostaną rozegrane Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi. Rok temu w Bydgoszczy mogliśmy się przekonać, jak wiele emocji może dostarczyć rywalizacja najlepszych zawodników na zapleczu PGE Ekstraligi.
17
wrz.

Eksperci typują finał Indywidualnych Mistrzostw eWinner 1. Ligi

W niedzielę na torze w Gdańsku odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw eWinner 1. Ligi. Nad morzem pojawią się największe gwiazdy rozgrywek. Wskazanie zwycięzcy jest w tym przypadku zadaniem szalenie trudnym, ale specjalnie dla nas o swoje prognozy pokusili się Krystian Plech i Jacek Frątczak.
17
wrz.

Gwiazdy przyjadą do Gdańska! Dla kogo tytuł najlepszego zawodnika ligi?

Czas na wielkie ściganie w Gdańsku! W najbliższą niedzielę zostaną rozegrane Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi Żużlowej. Na starcie pojawią się największe gwiazdy tegorocznych rozgrywek. To oznacza, że emocje są gwarantowane. Początek rywalizacji o godzinie 13:00.
1 2 3 91

eWinner 1. Liga Żużlowa

MDrużynaMPMP
11424+52
21424+104
31423+81
41420+1
51417+61
61415-24
71414-46
8143-229

Najbliższa runda

Arged Malesa Ostrów Wlkp.

VS

Cellfast Wilki Krosno
Cellfast Wilki Krosno

VS

Arged Malesa Ostrów Wlkp.
3 października 2021

Aktualności

Co z obsadą finału IM 2. Ligi w Wittstocku? GKSŻ wyjaśnia
22 września 2021
Ważna zmiana w polskim żużlu! Psycholog do dyspozycji zawodników
22 września 2021
Prezes Abramczyk Polonii o finale eWinner 1. Ligi: Wygrają ostrowianie, bo mają wyrównany skład
22 września 2021