/ /

Aktualności eWinner 1. liga żużlowa

03
gru

Jakub Jamróg: Orzeł kiedyś był dla mnie trampoliną

Jakub Jamróg, nowy zawodnik H.Skrzydlewska Orła Łódź mówi, dlaczego zdecydował się na ten klub. Opowiada też o swoich relacjach z prezesem Skrzydlewski i o tym, czego może dokonać Orzeł w sezonie 2023.
02
gru

Tomasz Bajerski: Mamy młodą, ambitną drużynę. Na to było nas stać

Trener SpecHouse PSŻ Poznań Tomasz Bajerski mówi, o co pojedzie beniaminek w sezonie 2023. Opowiada, na których zawodników liczy i jakie mogą być jeszcze niespodzianki w kadrze.
29
lis

To jest najstarsza drużyna pierwszej ligi

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź to najstarsza drużyna eWinner 1. Ligi. 72-letni trener Marek Cieślak już dawno nabył prawa emerytalne, a w kadrze ma dwóch 40-latków Nielsa Kristiana Iversena oraz Tomasza Gapińskiego.
27
lis

To będzie czarny koń rozgrywek eWinner 1 Ligi

– Transfery prezesowi Mrozkowi wyszły. Jak dołoży juniora z Leszna, jak ustabilizuje sytuację Trześniewskiego, to może namieszać, bardziej niż nam się teraz wydaje – mówi Jacek Frątczak, żużlowy menadżer, oceniając transfery ROW-u Rybnik.
25
lis

„Ligi nie wygrają, ale ich skład bardzo mi się podoba”

Trans MF Landshut Devils straciło Madsa Hansena. W zamian pojawiło się kilku krajowych zawodników, w tym Sandro Wassermann i Lukas Baumann, którzy w tym roku byli w kadrze Betard Sparty Wrocław. Wojciech Dankiewicz, ekspert Canal+ chwali jednak Niemców za skład, jaki zbudowali na sezon 2023.
24
lis

Skład zbudowany po poznańsku. Co osiągnie beniaminek?

Marian Maślanka ocenia okres transferowy w wykonaniu SpecHouse PSŻ-u Poznań. Jego zdaniem beniaminek eWinner 1. Ligi podszedł bardzo rozsądnie do kwestii ruchów kadrowych i zbudował ciekawy skład.
21
lis

Zdunek Wybrzeże czeka trudny sezon. Czy koncepcja ratunkowa wypali?

W tegorocznym okresie transferowym do dużych zmian doszło w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk. Jacek Frątczak, że drużynę Eryka Jóźwiaka czeka bardzo trudny sezon, a sukcesem będzie już utrzymanie w rozgrywkach.
21
lis

To może być za mało. „Chyba że zaskoczy młodzież”

– Myślałem, że Arged Malesa po spadku zbuduje taki skład, który na papierze będzie najmocniejszy. Jednak Falubaz i Polonia wyglądają dużo lepiej. Chyba że zaskoczy młodzież z Ostrowa – mówi Wojciech Dankiewicz, ekspert Canal+.
20
lis

Menedżer o składzie Abramczyk Polonii: Mam wątpliwości, czy teraz są mocniejsi

Jacek Frątczak ocenia okres transferowy w wykonaniu Abramczyk Polonii Bydgoszcz, która mocno przebudowała zwłaszcza formację seniorską. – Widzę trzech pewniaków i dwa znaki zapytania – mówi były menedżer.
16
lis

Ten zespół ma sporo do udowodnienia. Były prezes ocenia skład Orła Łódź

Marian Maślanka ocenia skład H. Skrzydlewska Orła Łódź na sezon 2023. – Pod względem nazwisk to nie jest lepsza drużyna od tegorocznej, ale za to jej zawodnicy będą mieć dużą motywację. A to może dać awans do play – off – twierdzi były prezes Włókniarza Częstochowa.
11
lis

Kim Nilsson o Grand Prix, kontrakcie z Landshut i startach w Polsce

– Wszyscy wiedzą, że pierwszy sezon w GP nie jest łatwy. To jednak wielka nowość. Trzeba się wiele nauczyć. Trzeba też jednak czerpać z tego przyjemność. I właśnie to zamierzam robić, cieszyć się z tego, co sam sobie wywalczyłem – mówi Kim Nilsson, zawodnik Trands MF Landshut Devils i uczestnik Grand Prix 2023.
10
lis

Musielak chce awansować z nowym zespołem do PGE Ekstraligi

Tobiasz Musielak pożegnał się z Cellfast Wilkami Krosno. Jego nowy klub jeszcze się nie ujawnił, ale żużlowiec mówi nam o planach na 2023.
1 2 3 131

eWinner 1. Liga Żużlowa

MDrużynaMPMP
11430+77
21424+153
31420+44
41417-11
51414-29
61413-50
71411-62
81411-122

Najbliższa runda

Aktualności

Jakub Jamróg: Orzeł kiedyś był dla mnie trampoliną
3 grudnia 2022
Tomasz Bajerski: Mamy młodą, ambitną drużynę. Na to było nas stać
2 grudnia 2022
Lokomotiv zbudował skład na przejechanie sezonu. “Rozsądek wziął górę”
30 listopada 2022