/ /

Aktualności 1. liga żużlowa

09
cze

Zabawa w kotka i myszkę z pogodą. Tak wyglądała walka o finał IMP w Rzeszowie

Pierwszy finał IMP w Rzeszowie zakończył się wygraną Bartosza Zmarzlika i był widowiskiem, które stało na bardzo wysokim poziomie sportowym. A warto podkreślić, że przed zawodami warunki pogodowe były naprawdę trudne. W związku z tym przygotowanie odpowiedniego toru stanowiło duże wyzwanie. – Tak naprawdę to była zabawa w kotka i myszkę z pogodą – mówi...
09
cze

Zalecili mu odpoczynek. Będzie im potrzebny

Adrian Gała ogłosił przerwę w startach. Zawodnik ogłosił, że potrzebny jest mu restart i odpoczynek. InvestHousePlus PSŻ Poznań w hitowym meczu z Abramczyk Polonią będzie musiał sobie radzić bez niego.
09
cze

Beniaminek sprawi niespodziankę?

W weekend zostanie rozegrana 9. kolejka 1. Ligi Żużlowej. Wyniki najbliższych meczów specjalnie dla portalu polskizuzel.pl wytypował były menedżer klubów z Zielonej Góry i Torunia Jacek Frątczak.
06
cze

Polonia też już spokojna. Sześć drużyn niepewnych jutra

Po ostatniej kolejce 1. Ligi Żużlowej wiemy tyle, że Abramczyk Polonia powoli oddala się od strefy zagrożonej spadkiem. Sześć drużyn nadal jednak walczy o spokojne jutro. – To się nie zmieni do 6 sierpnia, kiedy pojedziemy ostatnią kolejkę rundy zasadniczej – mówi nam Sławomir Kryjom, menadżer Trans MF Landshut Devils.
04
cze

Wygrali i wskoczyli na podium. Co za rotacja w tabeli

Abramczyk Polonia rozbiła Arged Malesę i wskoczyła na drugie miejsce w tabeli. ROW Rybnik rozprawił się z „Diabłami” z Landshut. Wygrana za trzy sprawiła, że ROW wskoczył na trzecie miejsce w tabeli, a Niemcy spadli na ostatnie.
03
cze

Faworyt znowu pokazał moc. W Gdańsku o bonusie decydował ostatni bieg

Zupełnie inny przebieg miały dwa mecze 1. Ligi Żużlowej, które zostały rozegrane w sobotnie popołudnie. W Zielonej Górze Enea Falubaz rozbił H. Skrzydlewska Orła, a w Gdańsku Zdunek Wybrzeże walczyło do samego końca o punkt bonusowy z beniaminkiem.
02
cze

Zaczyna się walka o bonusy. Tego nikt nie może odpuścić

Przed nami pierwsza kolejka rundy rewanżowej sezonu zasadniczego 1. Ligi Żużlowej i walka o pierwsze bonusy. Szczególnie zażarta będzie ona w Gdańsku i w Rybniku.
02
cze

Czas na ósmą kolejkę. Najciekawiej będzie w Rybniku?

W weekend zostanie rozegrana ósma kolejka 1. Ligi Żużlowej. Wyniki najbliższych meczów dla serwisu polskizuzel.pl wytypował Ireneusz Maciej Zmora, były prezes Stali Gorzów.
01
cze

Wygrana mimo osłabienia. Kolejny rewelacyjny mecz Wiktora Przyjemskiego

Abramczyk Polonia Bydgoszcz do meczu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk przystąpiła osłabiona brakiem Davida Bellego. Gospodarze mieli sporo problemów ze swoim rywalem, ale ostatecznie wygrali 49:41. Bohaterem spotkania znowu okazał się Wiktor Przyjemski.
28
maj

Falubaz jedzie niczym walec. Orzeł bez szans

– Przejechali po nas niczym walec – mówił Jakub Jamróg, krajowy lider H.Skrzydlewska Orła Łódź po meczu z Enea Falubazem, który jechał szósty mecz i szósty raz wygrał.
26
maj

Kto w ten weekend złapie oddech?

Ścisk w tabeli 1. Ligi Żużlowej jest taki, że trudno przewidzieć, jak to się skończy. – Dlatego trzeba się starać o takie wyniki na domowym torze, które dadzą szansę na punkt bonusowy – mówi nam menadżer Trans MF Landshut Devils Sławomir Kryjom.
25
maj

Marek Cieślak: Nasza sytuacja wcale nie jest tragiczna

W niedzielę H. Skrzydlewska Orzeł zmierzy się na własnym torze z Enea Falubazem. Drużyna Marka Cieślaka po ostatniej przegranej w Rybniku będzie chciała sprawić niespodziankę i jako pierwsza pokonać głównego faworyta do awansu. Czy pomoże jej w tym Rune Holta? Występ tego zawodnika na razie nie jest przesądzony, choć transfer jest blisko.
1 2 3 144

1. Liga Żużlowa

MDrużynaMPMP
1715+102
2710+36
387-22
487-19
586-43
666-10
786-26
886-18

Najbliższa runda

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

VS

ROW Rybnik
10 czerwca 2023
Trans MF Landshut Devils

VS

Zdunek Wybrzeże Gdańsk
InvestHousePlus PSŻ Poznań

VS

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
11 czerwca 2023
Arged Malesa Ostrów Wlkp.

VS

Enea Falubaz Zielona Góra

Aktualności

Zabawa w kotka i myszkę z pogodą. Tak wyglądała walka o finał IMP w Rzeszowie
9 czerwca 2023
Zalecili mu odpoczynek. Będzie im potrzebny
9 czerwca 2023
Beniaminek sprawi niespodziankę?
9 czerwca 2023