/ /

Terminarz eWinner 1. Ligi

Terminarz eWinner 1. Ligi

DateEventMatch Day
2021-09-04 16:00:214 września 2021 ROW Rybnik vs. Arged Malesa Ostrów Półfinał play-off
2021-09-05 14:00:235 września 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs. Cellfast Wilki Krosno Półfinał play-off
2021-09-11 16:00:1511 września 2021 Cellfast Wilki Krosno vs. Zdunek Wybrzeże Gdańsk Półfinał play-off (rewanż)
2021-09-12 14:00:3612 września 2021 Arged Malesa Ostrów vs. ROW Rybnik Półfinał play-off (rewanż)
2021-09-26 14:00:1226 września 2021 Arged Malesa Ostrów vs. Cellfast Wilki Krosno Finał play-off
2021-10-03 16:30:313 października 2021 Cellfast Wilki Krosno vs. Arged Malesa Ostrów Finał play-off (rewanż)
2021-04-04 14:00:474 kwietnia 2021 ROW Rybnik vs Cellfast Wilki Krosno 1
2021-04-05 15:30:515 kwietnia 2021 Unia Tarnów vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1
2021-04-29 20:15:3229 kwietnia 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Arged Malesa TŻ Ostrovia 1
2021-06-25 16:30:0825 czerwca 2021 Aforti Start Gniezno vs Orzeł Łódź 1
2021-04-10 18:30:0310 kwietnia 2021 Orzeł Łódź vs Unia Tarnów 2
2021-04-11 14:00:0811 kwietnia 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs ROW Rybnik 2
2021-05-02 14:00:082 maja 2021 Cellfast Wilki Krosno vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2
2021-05-25 18:00:1825 maja 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs Aforti Start Gniezno 2
2021-04-19 18:00:0919 kwietnia 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Unia Tarnów 3
2021-05-03 16:00:223 maja 2021 Cellfast Wilki Krosno vs Orzeł Łódź 3
2021-05-04 18:00:174 maja 2021 Aforti Start Gniezno vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3
2021-06-27 14:00:1927 czerwca 2021 ROW Rybnik vs Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 3
2021-04-24 16:00:0124 kwietnia 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs Cellfast Wilki Krosno 4
2021-04-24 18:30:2224 kwietnia 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4
2021-04-25 14:00:5625 kwietnia 2021 Orzeł Łódź vs ROW Rybnik 4
2021-04-26 18:00:4126 kwietnia 2021 Unia Tarnów vs Aforti Start Gniezno 4
2021-06-11 16:30:2211 czerwca 2021 ROW Rybnik vs Unia Tarnów 5
2021-06-13 14:00:0513 czerwca 2021 Orzeł Łódź vs Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 5
2021-06-14 20:30:3414 czerwca 2021 Cellfast Wilki Krosno vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5
2021-07-15 20:00:1715 lipca 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Aforti Start Gniezno 5
2021-05-15 16:00:2115 maja 2021 Unia Tarnów vs Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 6
2021-05-15 18:30:0315 maja 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Orzeł Łódź 6
2021-05-16 14:00:1916 maja 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs ROW Rybnik 6
2021-05-17 18:00:5217 maja 2021 Aforti Start Gniezno vs Cellfast Wilki Krosno 6
2021-05-23 14:00:3323 maja 2021 Cellfast Wilki Krosno vs Unia Tarnów 7
2021-05-24 18:00:1524 maja 2021 ROW Rybnik vs Aforti Start Gniezno 7
2021-05-24 20:15:0424 maja 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 7
2021-06-27 14:00:0627 czerwca 2021 Orzeł Łódź vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 7
2021-05-29 16:00:2629 maja 2021 Unia Tarnów vs Cellfast Wilki Krosno 8
2021-05-29 18:30:3129 maja 2021 Aforti Start Gniezno vs ROW Rybnik 8
2021-05-30 14:00:3430 maja 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Orzeł Łódź 8
2021-05-31 18:00:3231 maja 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 8
2021-06-05 16:00:435 czerwca 2021 Cellfast Wilki Krosno vs Aforti Start Gniezno 9
2021-06-05 18:30:265 czerwca 2021 Orzeł Łódź vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9
2021-06-06 14:00:366 czerwca 2021 ROW Rybnik vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 9
2021-06-07 18:00:287 czerwca 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs Unia Tarnów 9
2021-06-20 14:00:0920 czerwca 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Cellfast Wilki Krosno 10
2021-06-20 14:00:3020 czerwca 2021 Unia Tarnów vs ROW Rybnik 10
2021-06-20 16:30:5920 czerwca 2021 Aforti Start Gniezno vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10
2021-06-20 19:15:2320 czerwca 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs Orzeł Łódź 10
2021-07-04 00:00:014 lipca 2021 Cellfast Wilki Krosno vs Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 11
2021-07-04 00:00:424 lipca 2021 Aforti Start Gniezno vs Unia Tarnów 11
2021-07-04 00:00:494 lipca 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11
2021-07-04 00:00:514 lipca 2021 ROW Rybnik vs Orzeł Łódź 11
2021-07-17 16:00:3917 lipca 2021 Unia Tarnów vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12
2021-07-18 14:00:4618 lipca 2021 Orzeł Łódź vs Cellfast Wilki Krosno 12
2021-07-18 16:30:5418 lipca 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Aforti Start Gniezno 12
2021-07-19 19:00:5019 lipca 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs ROW Rybnik 12
2021-07-31 16:00:3131 lipca 2021 ROW Rybnik vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 13
2021-08-01 00:00:331 sierpnia 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Cellfast Wilki Krosno 13
2021-08-01 14:00:511 sierpnia 2021 Unia Tarnów vs Orzeł Łódź 13
2021-08-02 18:00:212 sierpnia 2021 Aforti Start Gniezno vs Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 13
2021-08-15 16:00:2915 sierpnia 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów 14
2021-08-15 16:00:3215 sierpnia 2021 Orzeł Łódź vs Aforti Start Gniezno 14
2021-08-15 18:30:1515 sierpnia 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14
2021-08-16 20:15:1916 sierpnia 2021 Cellfast Wilki Krosno vs ROW Rybnik 14

eWinner 1. Liga Żużlowa

MDrużynaMPMP
11424+52
21424+104
31423+81
41420+1
51417+61
61415-24
71414-46
8143-229

Najbliższa runda

Aktualności

Oskar Fajfer: Żaden telefon z PGE Ekstraligi nie zadzwonił, a układ ze Startem był jasny
1 grudnia 2021
Tobiasz Musielak: Skład Cellfast Wilków optymalny. Nadrobimy atmosferą
1 grudnia 2021
OK Bedmet Kolejarz mocniejszy, ale pewniaka do awansu nie ma
30 listopada 2021