/ /

Terminarz eWinner 1. Ligi

Terminarz eWinner 1. Ligi

DateEventMatch Day
2021-09-04 16:00:214 września 2021 ROW Rybnik vs. Arged Malesa Ostrów Półfinał play-off
2021-09-05 14:00:235 września 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs. Cellfast Wilki Krosno Półfinał play-off
2021-09-11 16:00:1511 września 2021 Cellfast Wilki Krosno vs. Zdunek Wybrzeże Gdańsk Półfinał play-off (rewanż)
2021-09-12 14:00:3612 września 2021 Arged Malesa Ostrów vs. ROW Rybnik Półfinał play-off (rewanż)
2021-09-26 14:00:1226 września 2021 Arged Malesa Ostrów vs. Cellfast Wilki Krosno Finał play-off
2021-10-03 16:30:313 października 2021 Cellfast Wilki Krosno vs. Arged Malesa Ostrów Finał play-off (rewanż)
2021-04-05 15:30:515 kwietnia 2021 Unia Tarnów vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1
2021-04-29 20:15:3229 kwietnia 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Arged Malesa TŻ Ostrovia 1
2021-04-04 14:00:474 kwietnia 2021 ROW Rybnik vs Cellfast Wilki Krosno 1
2021-06-25 16:30:0825 czerwca 2021 Aforti Start Gniezno vs Orzeł Łódź 1
2021-05-25 18:00:1825 maja 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs Aforti Start Gniezno 2
2021-04-11 14:00:0811 kwietnia 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs ROW Rybnik 2
2021-04-10 18:30:0310 kwietnia 2021 Orzeł Łódź vs Unia Tarnów 2
2021-05-02 14:00:082 maja 2021 Cellfast Wilki Krosno vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2
2021-05-03 16:00:223 maja 2021 Cellfast Wilki Krosno vs Orzeł Łódź 3
2021-04-19 18:00:0919 kwietnia 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Unia Tarnów 3
2021-06-27 14:00:1927 czerwca 2021 ROW Rybnik vs Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 3
2021-05-04 18:00:174 maja 2021 Aforti Start Gniezno vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3
2021-04-26 18:00:4126 kwietnia 2021 Unia Tarnów vs Aforti Start Gniezno 4
2021-04-24 18:30:2224 kwietnia 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4
2021-04-24 16:00:0124 kwietnia 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs Cellfast Wilki Krosno 4
2021-04-25 14:00:5625 kwietnia 2021 Orzeł Łódź vs ROW Rybnik 4
2021-06-14 20:30:3414 czerwca 2021 Cellfast Wilki Krosno vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5
2021-06-13 14:00:0513 czerwca 2021 Orzeł Łódź vs Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 5
2021-06-11 16:30:2211 czerwca 2021 ROW Rybnik vs Unia Tarnów 5
2021-07-15 20:00:1715 lipca 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Aforti Start Gniezno 5
2021-05-17 18:00:5217 maja 2021 Aforti Start Gniezno vs Cellfast Wilki Krosno 6
2021-05-15 18:30:0315 maja 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Orzeł Łódź 6
2021-05-16 14:00:1916 maja 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs ROW Rybnik 6
2021-05-15 16:00:2115 maja 2021 Unia Tarnów vs Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 6
2021-05-23 14:00:3323 maja 2021 Cellfast Wilki Krosno vs Unia Tarnów 7
2021-06-27 14:00:0627 czerwca 2021 Orzeł Łódź vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 7
2021-05-24 20:15:0424 maja 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 7
2021-05-24 18:00:1524 maja 2021 ROW Rybnik vs Aforti Start Gniezno 7
2021-05-29 18:30:3129 maja 2021 Aforti Start Gniezno vs ROW Rybnik 8
2021-05-31 18:00:3231 maja 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 8
2021-05-30 14:00:3430 maja 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Orzeł Łódź 8
2021-05-29 16:00:2629 maja 2021 Unia Tarnów vs Cellfast Wilki Krosno 8
2021-06-05 18:30:265 czerwca 2021 Orzeł Łódź vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9
2021-06-07 18:00:287 czerwca 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs Unia Tarnów 9
2021-06-06 14:00:366 czerwca 2021 ROW Rybnik vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 9
2021-06-05 16:00:435 czerwca 2021 Cellfast Wilki Krosno vs Aforti Start Gniezno 9
2021-06-20 16:30:5920 czerwca 2021 Aforti Start Gniezno vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10
2021-06-20 14:00:0920 czerwca 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Cellfast Wilki Krosno 10
2021-06-20 19:15:2320 czerwca 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs Orzeł Łódź 10
2021-06-20 14:00:3020 czerwca 2021 Unia Tarnów vs ROW Rybnik 10
2021-07-04 00:00:424 lipca 2021 Aforti Start Gniezno vs Unia Tarnów 11
2021-07-04 00:00:514 lipca 2021 ROW Rybnik vs Orzeł Łódź 11
2021-07-04 00:00:494 lipca 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11
2021-07-04 00:00:014 lipca 2021 Cellfast Wilki Krosno vs Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 11
2021-07-17 16:00:3917 lipca 2021 Unia Tarnów vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12
2021-07-18 14:00:4618 lipca 2021 Orzeł Łódź vs Cellfast Wilki Krosno 12
2021-07-19 19:00:5019 lipca 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs ROW Rybnik 12
2021-07-18 16:30:5418 lipca 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Aforti Start Gniezno 12
2021-08-02 18:00:212 sierpnia 2021 Aforti Start Gniezno vs Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 13
2021-07-31 16:00:3131 lipca 2021 ROW Rybnik vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk 13
2021-08-01 00:00:331 sierpnia 2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Cellfast Wilki Krosno 13
2021-08-01 14:00:511 sierpnia 2021 Unia Tarnów vs Orzeł Łódź 13
2021-08-16 20:15:1916 sierpnia 2021 Cellfast Wilki Krosno vs ROW Rybnik 14
2021-08-15 18:30:1515 sierpnia 2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14
2021-08-15 16:00:2915 sierpnia 2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów 14
2021-08-15 16:00:3215 sierpnia 2021 Orzeł Łódź vs Aforti Start Gniezno 14

eWinner 1. Liga Żużlowa

MDrużynaMPMP
146+23
246+10
346+53
455-12
544+22
644-14
743-33
850-49

Najbliższa runda

Trans MF Landshut Devils

VS

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Stelmet Falubaz Zielona Góra

VS

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
22 maja 2022
Zdunek Wybrzeże Gdańsk

VS

ROW Rybnik
Aforti Start Gniezno

VS

Cellfast Wilki Krosno

Aktualności

Oświadczenie GKSŻ po meczu w Krośnie
15 maja 2022
Hit w Krośnie nie doszedł do skutku. Walkower dla Falubazu
15 maja 2022
Niespodzianka w Bydgoszczy! ROW urwał punkty Abramczyk Polonii
15 maja 2022