/ /

Terminarz eWinner 1. Ligi

Terminarz eWinner 1. Ligi

DateEventMatch Day
2022-04-10 14:00:2310 kwietnia 2022 Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 1
2022-04-11 18:00:1311 kwietnia 2022 Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 1
2022-04-09 16:30:049 kwietnia 2022 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 1
2022-04-22 17:00:0122 kwietnia 2022 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - ROW Rybnik 1
2022-04-16 16:30:0516 kwietnia 2022 ROW Rybnik - Trans MF Landshut Devils 2
2022-04-17 14:00:2817 kwietnia 2022 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2
2022-04-17 14:00:2817 kwietnia 2022 Aforti Start Gniezno - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 2
2022-05-15 19:15:1615 maja 2022 Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2
2022-04-24 14:00:3524 kwietnia 2022 ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno 3
2022-04-23 16:30:4523 kwietnia 2022 Trans MF Landshut Devils - Stelmet Falubaz Zielona Góra 3
2022-04-24 14:00:0124 kwietnia 2022 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Aforti Start Gniezno 3
2022-04-23 16:30:0423 kwietnia 2022 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 3
2022-05-15 16:30:1515 maja 2022 Aforti Start Gniezno - Trans MF Landshut Devils 4
2022-05-15 16:30:2315 maja 2022 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 4
2022-05-01 00:00:181 maja 2022 Cellfast Wilki Krosno - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 4
2022-05-01 00:00:151 maja 2022 Stelmet Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4
2022-05-08 14:00:298 maja 2022 ROW Rybnik - Aforti Start Gniezno 5
2022-05-08 14:00:308 maja 2022 Trans MF Landhshut Devils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5
2022-05-13 00:00:2613 maja 2022 Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 5
2022-05-08 14:00:328 maja 2022 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Stelmet Falubaz Zielona Góra 5
2022-05-23 18:00:3923 maja 2022 Aforti Start Gniezno - Cellfast Wilki Krosno 6
2022-05-22 14:00:1122 maja 2022 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik 6
2022-05-22 00:00:0122 maja 2022 Trans MF Landshut Devils - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 6
2022-05-22 14:00:0122 maja 2022 Stelmet Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6
2022-05-28 14:00:5928 maja 2022 ROW Rybnik - Stelmet Falubaz Zielona Góra 7
2022-05-29 16:30:3429 maja 2022 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno 7
2022-05-28 16:30:4728 maja 2022 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 7
2022-05-28 16:30:4328 maja 2022 Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Landshut Devils 7
2022-06-05 00:00:085 czerwca 2022 Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 8
2022-06-05 00:00:475 czerwca 2022 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 8
2022-06-05 00:00:455 czerwca 2022 Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno 8
2022-06-05 00:00:505 czerwca 2022 Stelmet Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik 8
2022-06-12 00:00:5212 czerwca 2022 ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9
2022-06-12 00:00:5712 czerwca 2022 Cellfast Wilki Krosno - Aforti Start Gniezno 9
2022-06-12 00:00:5312 czerwca 2022 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 9
2022-06-12 00:00:4712 czerwca 2022 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Trans MF Landshut Devils 9
2022-06-19 00:00:4419 czerwca 2022 Aforti Start Gniezno - ROW Rybnik 10
2022-06-19 00:00:4919 czerwca 2022 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno 10
2022-06-19 00:00:5319 czerwca 2022 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Landshut Devils 10
2022-06-19 00:00:0019 czerwca 2022 Stelmet Falubaz Zielona Góra - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 10
2022-06-26 00:00:2226 czerwca 2022 ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11
2022-06-26 00:00:1426 czerwca 2022 Trans MF Landshut Devils - Aforti Start Gniezno 11
2022-06-26 00:00:1226 czerwca 2022 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra 11
2022-06-26 00:00:0826 czerwca 2022 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno 11
2022-07-03 00:00:013 lipca 2022 Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Landshut Devils 12
2022-07-03 00:00:083 lipca 2022 Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik 12
2022-07-03 00:00:573 lipca 2022 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 12
2022-07-03 00:00:523 lipca 2022 Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12
2022-07-17 00:00:5217 lipca 2022 Stelmet Falubaz Zielona Góra - Cellfast Wilki Krosno 13
2022-07-17 00:00:4017 lipca 2022 Trans MF Landshut Devils - ROW Rybnik 13
2022-07-17 00:00:4017 lipca 2022 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 13
2022-07-17 00:00:4117 lipca 2022 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Aforti Start Gniezno 13
2022-07-24 00:00:4124 lipca 2022 ROW Rybnik - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 14
2022-07-24 00:00:2524 lipca 2022 Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14
2022-07-24 00:00:2624 lipca 2022 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Trans MF Landshut Devils 14
2022-07-24 00:00:2624 lipca 2022 Aforti Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 14

eWinner 1. Liga Żużlowa

MDrużynaMPMP
146+23
246+10
346+53
455-12
544+22
644-14
743-33
850-49

Najbliższa runda

Trans MF Landshut Devils

VS

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Stelmet Falubaz Zielona Góra

VS

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
22 maja 2022
Zdunek Wybrzeże Gdańsk

VS

ROW Rybnik
Aforti Start Gniezno

VS

Cellfast Wilki Krosno

Aktualności

Oświadczenie GKSŻ po meczu w Krośnie
15 maja 2022
Hit w Krośnie nie doszedł do skutku. Walkower dla Falubazu
15 maja 2022
Niespodzianka w Bydgoszczy! ROW urwał punkty Abramczyk Polonii
15 maja 2022