Nic nie może wiecznie trwać. Duńczycy przerwali serię Polaków w finałach Drużynowych Mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni na torze w Rzeszowie wywalczyli srebro, a niespodziewanie liderem naszej reprezentacji był junior Bartosz Bańbor. Młody żużlowiec wywalczył 14 punktów. Po raz piąty zostały zorganizowane Drużynowe Mistrzostwa Europy. Biało-Czerwoni od 2022 roku byli niepokonani – wygrywali na torach w Poznaniu...Read More