Bartosz Zmarzlik pewnie wygrał Memoriał im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Zawodnik reprezentacji Polski i Orlen Oil Motoru Lublin wygrał wszystkie biegi. Potwierdziła się opinia trenera Stanisława Chomskiego, który całkiem niedawno przyznał, że „żużel, to Zmarzlik i długo, długo nic”.